Philips Lighting:
Světlo, díky kterému dokážete víc než jen si rozsvítit

O nás

Společnost Philips přináší inovativní řešení osvětlení již více než 125 let. Byli jsme původními průkopníky při vývoji elektrických světel a dnes jsme právě tak průkopníky na poli LED žárovek a svítidel. Razíme cestu v oblasti inteligentních systémů osvětlení. Velmi dobře také chápeme, jak osvětlení dokáže působit pozitivně na lidi a díky tomu můžeme vytvářet inovace, které přinášejí našim zákazníkům užitek v každodenním životě i podnikání. Prostřednictvím světla nabízíme nové zážitky, pocit bezpečí, pohodlí, nově nabytou energii, koncentraci i zábavu.

 

Naše společnost Philips Lighting je lídrem v současném vývoji tzv. connected lighting, tedy propojených osvětlovacích systémů a služeb. Chceme zvýšit energetickou účinnost a správu pracovních prostředí způsobem ohleduplnějším k životnímu prostředí. K tomu využíváme připojení osvětlení k internetu a tak jeho kompletní ovladatelnost. Chceme přispět k uzdravení planety, zlepšit pohodlí lidí a vnést domů dosud nepoznané zážitky.

 

Světlo tak využíváme nejen ke svícení. Díky němu pomáháme zlepšit svět.

 

Podívejte se, jak společnost Philips Lighting využívá světlo nejen k osvícení

Revoluční osvětlovací řešení již více než 125 let

Pro spotřebitele
 

Propojené osvětlení Vám poskytuje více možností, než si jen rozsvítit. Pokud je v osvětlení zabudován internet, stává se inteligentním. Takové osvětlení dokáže z Vašeho domova udělat pohodlné bezpečné místo a lépe jej přizpůsobit každodenním potřebám. Pomáhá přetvořit chvíle strávené doma na jednoduše jedinečné.
Přehrát video

Pro profesionály
 

V dnešní době dokáže osvětlení již více než jen svítit. Díky zabudovanému internetu může přinášet různé druhy informací a zajistit efektivní využití pro firmy i příjemné a stimulující prostředí pro zaměstnance a zákazníky. Chceme přispět k uzdravení planety prostřednictvím efektivního využití osvětlení.

Pro investory
 

Naše zásady ohledně řízení společnosti, principů podnikání a udržitelnosti jsou jasně definované, aby byla zajištěna integrita a transparentnost našich aktivit vůči zainteresovaným stranám.

Zjistěte více o výhodách, které naše propojené osvětlovací systémy přinášejí našim zákazníkům

Zelený – a zodpovědný – přístup

Chytré podnikání není jenom o výdělcích – je také o ekologickém, udržitelném a zodpovědném přístupu. Jde o vyvážení požadavků dneška s potřebami zítřka.

 

Naše programy pro udržitelnost odrážejí tuto myšlenku snahou o snížení dopadu naší společnosti na životní prostředí a zároveň zvýšení kvality lidských životů – jak v rámci naší organizace, tak ve světě před našimi dveřmi.

Philips Lighting – Udržitelnost

Připojte se k naší cestě

Společnost Philips Lighting je známá svými inovativními výrobky, které zlepšily kvalitu miliard životů. S pýchou vytváříme revoluční výrobky a technologie, které mění styl našeho života.

 

Staňte se součástí této revoluční cesty a pomozte nám nadále měnit lidské životy.

Philips Lighting – Připojte se k naší cestě