Osvětlení LED snižuje náklady na energii a údržbu. 


Montáž svítidel LED do novostaveb i při modernizaci je jednoznačně lepší volbou než použití zářivek nebo halogenových světel. Jsou účinnější, mají delší životnost a lepší barevné podání. Stávající trubice a svítidla se vyplatí vyměnit za LED svítidla už jen pro to, že šetří energii. Společnost Philips nabízí bezkonkurenční řady svítidel LED pro všechny typy. Navíc získáte bonus – nižší provozní náklady. 

Díky lepší účinnosti i vzhledu jsou výrobky Philips přímou náhradou svítidel, trubic i dalších světelných zdrojů. Nepotřebujete další svítidla, abyste měli desku stolu osvětlenou nejméně 500 lx. Při konstruování všech svítidel jsme mysleli na jejich jednoduchou montáž. 

Světelné zdroje LED

Nejvyšší spolehlivost, nejširší sortiment


Společnost Philips nabízí nejspolehlivější světelné zdroje LED v celé branži. A také v nejširší řadě. Jsou kompatibilní s širokým spektrem transformátorů a stmívačů a umožňují hluboké stmívání bez blikání. Vyzkoušejte světelný zdroj MASTER LEDspot nebo nejnovější bodová svítidla LED GU10 s technologií ExpertColor. Tato svítidla mají stejné podání barev jako halogenová svítidla a poskytují tak jasné, živé a osvěžující osvětlení prostor.

''Až o 80 % nižší náklady na energii než u halogenových žárovek a doba životnosti 40 000 hodin a více''

Trubice LED

Vždy vhodný typ trubice LED 


Od kanceláří přes maloobchody, parkoviště a průmyslová odvětví, každý zákazník má své vlastní požadavky na osvětlení. Portfolio typů LED trubic společnosti Philips dokáže splnit všechny vaše potřeby. Od optimalizované energetické účinnosti po nejvyšší světelný tok i pro ta nejnáročnější použití. 

 

"Až o 65 % nižší náklady na energii než u zářivek a více než 3× delší životnost.“

CoreLine

Nejširší řada vysoce kvalitních a cenově dostupných svítidel LED


Řada CoreLine nabízí skutečnou náhradu klasických osvětlení 1:1 s  životností nejméně 50 000 hodin. Výrobky jsou stylové, cenově dostupné a snadno se instalují. Řada CoreLine je nejširší dostupnou řadou energeticky úsporných svítidel LED, takže můžete dosáhnout jednotného vzhledu a kvality osvětlení ve všech oblastech..

„Jednotná a dostupná kvalita“