Další značky od

   Informace o řadě výrobků

   Tyto zářivky TL-D Xtra nabízejí dlouhou životnost a zaručují menší výskyt předčasně vyhořelých zářivek. Výsledkem jsou nízké náklady na údržbu a úspora nákladů za drahé jednotlivé výměny. Vhodným využitím jsou místa s vysokými náklady na výměnu zářivek např. místa s vysokými stropy či těžko dostupná místa. Zářivky lze provozovat s existujícími předřadníky nebo speciálními předřadníky HF Xtreme.

   Benefits

   Dlouhá životnost snižuje náklady na údržbu a současně rovněž vede k menšímu množství odpadu a menším nákladům na likvidaci
   Méně problémů s časnými závadami
   Možný přechod od jednotlivých výměn na skupinové

   Vlastnosti

   Extrémně dlouhá životnost, nejdelší životnosti je dosaženo při použití předřadníku Philips HF Xtreme
   Patice ve tvaru x se zelenou spodní destičkou pro odlišení zářivky od jiných typů zářivek
   Nízký obsah rtuti

   Použití

   Vhodné pro aplikace s vysokými provozními náklady (vysoké stropy, těžko dostupná místa) a např. obchodní domy, supermarkety, sklady, výrobní haly či parkovací domy

   Varování a bezpečnost

   Abyste dosáhli životnosti uváděné pro 100% světelný tok, nepoužívejte stmívání pod 30 %.
   Chcete-li dosáhnout uváděné životnosti, při používání s elektromagnetickými předřadníky důrazně doporučujeme používat pouze zapalovače Philips S10 nebo S10E (pro typy S2 nebo S2E 18W žárovek) a po výměně žárovky nainstalovat nové předřadníky.
   Je velmi nepravděpodobné, že by rozbití světelného zdroje mělo jakýkoli vliv na vaše zdraví. Pokud se světelný zdroj rozbije, vyvětrejte místnost po dobu 30 minut a odstraňte rozbité součásti, ideálně s použitím rukavic. Vložte je do uzavřeného plastového sáčku a ten zaneste do nejbližšího sběrného místa k recyklaci. Nepoužívejte vysavač.
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   Zaškrtněte přidávaný výrobek