Dokonalé řešení

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

  • Dokonalé řešení

    LED
    • Hladké a rovnoměrné lineární světlometové osvětlení ve vitrínách
    • Estetické začlenění osvětlení LED; možnost osazení na velmi malé sloupky
    • Vynikající celkové provozní náklady s atraktivní návratností

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

LED svítidla InteGrade NB umožňují snadno vytvářet řešení osvětlení s úzkým paprskem v chladicích skříních s dveřmi. Úzký paprsek v kombinaci s mimořádně malými rozměry předurčuje tento systém pro integraci do dveří a sloupků v místech, kde není dostatek prostoru pro rozměrná svítidla. Jedinečný optický systém směruje světlo přesně na požadovaná místa a umožňuje tak optimálně využít světlo i energii. Naše diody LED se vyznačují minimálním snižováním výkonu a barevným posunem, osvětlení proto zůstává rovnoměrné po celou dlouhou dobu životnosti. InteGrade LED je ideální řešení pro vysoce kvalitní osvětlení bez blikání a barevných rozdílů. Svítidlo je tvořeno profilem s LED moduly a řadovými zámky. Montážní příslušenství, kabely a výkonný LED předřadník jsou k dispozici samostatně.

Vlastnosti

Úspora energie až 55 % (102 W ve srovnání s 224 W u systému TL5 28/35 W ve skříni s délkou 3,75 m)
Vyhrazené předřadníky Xitanium LED Outdoor pro spolehlivý provoz
Upevňovací prvky mají standardní rozměry a odpovídají nejčastěji používaným sloupkům a skříním
Svítidlo InteGrade LED CTR (Center) rozptyluje světlo ve dvou směrech, což je ideální pro středové sloupky. Svítidlo InteGrade LED SD (Side) rozptyluje světlo v jednom směru (od strany skříně).

Systém

LED svítidla a příslušenství InteGrade NB byly navrženy a jsou prodávány společně, protože jsme přesvědčeni, že kvalitní návrh systému je základním předpokladem jeho funkčnosti a snadnosti instalace.

Použití

Chladicí skříně s dveřmi
Svislé a vodorovné lineární světlometové osvětlení pro montáž na velmi malé dveřní sloupky chladicích skříní a ostrovní mrazáky
Osvětlení s úzkým paprskem je rovněž vhodné pro vitríny v supermarketech, maloobchodech, knihovnách a muzeích. Protože požadované rozměry se v těchto prostředích často velmi liší, je vhodné zvážit použití systému LED modulů InteGrade LED NB, které umožňují vytvářet osvětlení různých délek.