Robustní design, kompaktní provedení

HF-Matchbox Blue

HF-Matchbox Blue

  • Robustní design, kompaktní provedení

    • Automatický restart (při poklesu napětí nebo výměně zdroje) zajišťuje snadný provoz a bezproblémovou výměnu světelného zdroje.
    • Vhodné pro použití ve svítidlech třídy I nebo II

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Informace o řadě výrobků

HF-Matchbox Blue je cenově dostupný spolehlivý kompaktní, lehký vysokofrekvenční předřadník určený pro použití se systémy o výkonu méně než 25 W v kombinaci se světelnými zdroji TL mini, TL-D, TL5 and TL5c, PL-T/C a PL-L/S.Série HF-M Blue se vyznačuje robustním designem a vyhovuje všem relevantním mezinárodním standardům v oblasti bezpečnosti a výkonu. Index energetické účinnosti (CELMA EEI) těchto produktů je A2.

Vlastnosti

Vhodný pro nouzový provoz se stejnosměrným proudem a s napětím v rozmezí 190 až 254 V
Naprogramované spouštění s předehřátím a bez blikání (méně než 0,8 s); více než 8 000 zapnutí/vypnutí jednoho světelného zdroje (v závislosti na kombinaci světelného zdroje a předřadníku)
Automatický restart (při poklesu napětí nebo výměně zdroje) zajišťuje snadný provoz a bezproblémovou výměnu světelného zdroje.

Použití

Používá se spolu s řídicími systémy s detekcí pohybu, jako je Philips OccuPlus, tam, kde světelné zdroje svítí dlouho a k přepínání dochází jen zřídka (například nejvýše třikrát denně)
Určeno zejména pro použití v interiérech, například v bodových reflektorech, stropních svítidlech, světelných schránkách a svítidlech nouzového či bezpečnostního osvětlení, používaných často v prodejnách, kancelářských budovách, hotelech, soukromých domech a bytových domech
Domácí použití, jako je osvětlení exteriérů zahrady, garáží či schodišť
    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website