OccuSwitch Wireless

    • Úspora energie až 30 %. Dalších úspor lze dosáhnout v kombinaci se systémem ActiLume Wireless.
    • Nabízí snadno použitelné řešení zvláště pro stávající neelektronické (EM) systémy osvětlení.
    • Bezdrátové čidlo lze namontovat na různá místa a nabízí maximální flexibilitu. Ovladač je navržen pro jakýkoli systém elektrického vedení.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Široká řada bezdrátových čidel s detekcí pohybu pro kontrolu ploch o velikosti 20–25 m2. Provoz na baterie s běžnou životností 8 až 10 let. Ovladač může přepínat jakékoli zatížení až do úrovně 6 A a lze jej umístit na strop nebo do chodby. OccuSwitch Wireless bude vypínat světla v místnosti nebo prostoru, ve kterém se nikdo nenachází, čímž uspoří až 30 % energie. Odpojitelný konektor napájení ze sítě umožňuje snadnou instalaci. Pro ještě snazší, rychlejší a bezproblémovou instalaci jsou k dispozici samostatné kabely Wieland a CEE. V jedné paralelní síti lze kombinovat až 10 čidel nebo ovladačů. Maximální vzdálenost mezi čidlem a ovladačem je 10 metrů (v závislosti na použití). S rozšířeným funkčním dosahem systému OccuSwitch Wireless (zvýšený počet čidel a schopnost spolupráce s bezdrátovou řadou ActiLume) by měla mít všechna bezdrátová zařízení stejnou verzi (LRM/LRA/LLC XXXX/10 nebo vyšší).

Vlastnosti

Chytrý časový spínač prodlužuje prodlevu o 5 %, pokud je pohyb detekován krátce po vypnutí, čímž předpokládá, že oblast je stále používána, ale je v ní velmi málo pohybu.
Stropní čidlo má sklápěcí kryt, který lze použít pro zaclonění ploch, např. chodeb sousedících s plochou, ve které je OccuSwitch Wireless v provozu.
Ovladač OccuSwitch Wireless v zájmu minimalizace nákladů na instalaci a čas nabízí značnou svobodu, co se týče místa montáže.

Použití

Systém OccuSwitch Wireless je navržen pro použití ve velkoprostorových kancelářích, školách a podobných prostorách, včetně toalet, skladů atd.
Stropní čidlo je optimalizováno pro montážní výšku mezi 2,5 a 4 metry, čidla pro chodby, rohy a zdi jsou určena pro výšku 2,1 až 2,5 metrů
Ke stažení
Leaflets
Visuals