Další značky od

Zobrazit výrobek

ActiveSite

Vzdálené sledování a správa systémů dynamického architektonického LED osvětlenípomocí připojeného a cloudově hostovaného ovládacího softwaru

ActiveSite
 • Výrobek
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informace o řadě výrobků

   ActiveSite je cloudově hostovaný software. Jedná se o servisní softwarovou službu (SaaS), která umožňuje vzdáleně sledovat, spravovat i udržovat LED světelné instalace Philips Color Kinetics. ActiveSite zajišťuje optimální výkon systému osvětlení při minimálních odstávkách a chrání tak nejen investice do takového systému, ale i dobré jméno vaší společnosti.Platforma ActiveSite nabízí zákazníkům zcela nový způsob práce se svítidly, ovladači i údaji. Toto připojené řešení disponuje celou řadou prvků, které správcům budov, návrhářům osvětlení a servisnímu personálu umožňují vykonávat svou práci snáze a rychleji. Řešení je v oblasti architektonického osvětlení prvním svého druhu a zákazníkům přináší klid mysli a možnost ještě vylepšit jméno své společnosti. Více informací najdete na adrese www.colorkinetics.com/ls/controllers/ActiveSite/

   Benefits

   Sledování výkonu systému
   Vzdálená aktualizace obsahu
   Můžete regulovat parametry na více instalacích. Odkudkoliv na světě a pomocí jediného ovládacího panelu.

   Vlastnosti

   Ukládání záznamu údajů: Pro ukládání systémových údajů slouží brána ActiveSite, která dokáže k datům a informacím zaručit vhodný přístup.
   Analýza dat: Analýzu dat je možné využít k tvorbě grafů a zpráv, které nabízejí velké množství informací o provozu systému.
   Vzdálené řešení problémů a diagnostika: S řešením problémů může rychle pomoci odborný servisní personál, který se na základě systémového upozornění připojí do systému pomocí vzdáleného přístupu.
   Bezproblémové aktualizace: Brána ActiveSite disponuje výkonem cloudových technologií, díky kterým se při automatických aktualizacích zkracuje doba odstávky spojená s údržbou systému.
   Nižší náklady na instalaci a údržbu: Není zapotřebí instalovat žádný software ani kupovat žádné servery. Cloudová softwarová platforma ActiveSitetak snižuje vaše celkové náklady.

   Použití

   Vzdálený monitoring
   Ke stažení
   Vizuální materiály
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   Zaškrtněte přidávaný výrobek