Další značky od

IntelliPower gen2

Technologie IntelliPower gen2 – umožňuje přechod z tradičního statického osvětlení na dynamická světla LED s využitím stávající elektroinstalace

IntelliPower gen2

   Informace o řadě výrobků

   Technologie IntelliPower umožňuje nasazení inteligentního, digitálně ovládaného osvětlení LED v každé situaci, kde výměna vedení není možná nebo žádoucí, včetně historických budov, zemních systémů, mostů a památníků. Díky využití stávajících elektrických a fyzických infrastruktur lze pomocí technologie IntelliPower za dostupnou cenu nainstalovat dynamické, digitálně řízené osvětlení LED i v místech, kde to dosud nebylo možné.

   Benefits

   Umožňuje řešení inteligentních, digitálně ovládaných osvětlení v místech, kde to dosud nebylo možné.
   Snižuje náklady na instalaci při modernizaci.

   Vlastnosti

   Průkopnická technologie – technologie IntelliPower využívá inovativní implementaci prověřené technologie širokopásmového přenosu řídicích dat k svítidlům přes standardní dvouvodičové vedení s uzemněním.
   Širokopásmová datová komunikace – technologie IntelliPower, na rozdíl od systémů PLC s nízkým a středním pásmem, poskytuje vysokorychlostní širokopásmovou datovou komunikaci z libovolného ovladače osvětlení DMX nebo Ethernet a podporuje celou řadu světelných efektů měnících barvu a dynamických světelných show, ne jen jednoduché přepínání a digitální regulaci.
   Využívá stávající elektrickou infrastrukturu – převodník IntelliPower distribuuje digitální řídicí data z libovolného ovladače DMX nebo Ethernet pomocí stávajících elektrických rozvodů standardních dvouvodičových vedení s uzemněním. Datový přijímač IntelliPower převádí napájecí a ovládací toky z ovladačů Philips Color Kinetics do třívodičového vedení s uzemněním a doručuje je do inteligentních svítidel LED Powercore.

   Použití

   Historické budovy, zemní systémy, mosty a památníky
   Místa, kde výměna vedení není možná nebo žádoucí
   Ke stažení
   Leaflets
   Vizuální materiály
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   Zaškrtněte přidávaný výrobek