Další značky od

Zobrazit všechny výrobky – 7

Light System Manager

Light System Manager - integrované hardwarové a softwarové řešení

Light System Manager
 • Výrobek
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informace o řadě výrobků

   Light System Manager (LSM) je integrované hardwarové a softwarové řešení řízení osvětlení sestávající se z řídící jednotky Light system Engine (LSE) a softwaru Light system Composer. Podporuje složité instalace s tisíci LED uzlů. Light system manager nabízí pružnost požadovanou pro řízení široké řady osvětlení architektury, v zábavě a obchodu.

   Benefits

   Zabudované astronomické hodiny
   Výkonný web vstup pro vzdálenou správu a programování
   Vícezónové řízení pro až 15000 uzlů

   Vlastnosti

   Integrované astronomické hodiny
   Web interface - nastavuje přepínání událostí, vytváří sled scén a jednoduše umožňuje vytvořit statickou barevnou scénu užitím online web vstupu. Web vstup podporuje vícenásobné přístupy s logováním pro jednotlivé uživatelské účty.
   Více zónový Ethernetový řídící systém pro střední a velké soustavy - Light System Engine, hardwarová část ovládá současně až 15000 individuálně řízených nódů, podle zvolené konfigurace.
   Active Site integrace - Active Site je první cloudový propojený osvětlovací systém pro architekturní LED osvětlení. Active Site vám umožňuje vzdáleně monitorovat, řídit a udržovat instalaci.
   Dva konfigurovatelné síťové vstupy - LSM je vybaven dvěma síťovými vstupy, které podporují integraci do stávajícího síťového prostředí při udržování konektivity s oddělenou speciální světelnou sítí.

   Použití

   Osvětlení architektury, zábavy nebo obchodu.
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
   Zaškrtněte přidávaný výrobek