Antumbra iColor Keypad

Antumbra iColor Keypad

    LED
    • Spuštění až šesti světelných show
    • Elegantní, moderní přizpůsobitelný design
    • Shoda s PoE znamená, že jeden kabel Ethernet dodává jak data, tak napájení

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

AntumbraButton iColor Keypad je kompaktní samostatný ovladač osvětlení pro inteligentní svítidla RGB a inteligentní svítidla LED s bílým světlem od společnosti Philips Color Kinetics. Tento nástěnný ovladač umožňuje spustit až šest světelných show jediným stisknutím tlačítka. Technologie napájení prostřednictvím Ethernetu (PoE) odstraňuje potřebu samostatného zdroje napájení, což umožňuje vyšší svobodu při umísťování, vyšší spolehlivost a jednoduchou montáž.

Vlastnosti

• Šest efektů přímo na desce a až šest konfigurovatelných show – ovladač Antumbra iColor Keypad používá vestavěné osvětlovací efekty, díky čemuž není nutné použít externí zdroj dat. Pomocí konfiguračního softwaru Antumbra iColor Keypad Effect Manager můžete vybrat až z šesti efektů a měnit nastavení, jako je barva, rychlost a jas. Můžete uložit až šest sad efektů a nastavení jako show. Show spustíte pouhým stisknutím tlačítka.
• Technologie elektrických polí – uživatelské rozhraní rozpozná přibližujícího se uživatele, vzbudí se a vytvoří nasvětlovací efekt s cílem podnítit interakci. Vnitřní světelné čidlo měří okolní světlo a přizpůsobí podle něj efekt osvětlení.
• Dodává se v podobě dvou součástí – aplikační modul obsahuje tlačítka, lem, patici a montážní desku, které je možné zvolit v libovolné kombinaci podle výzdoby interiéru. Komunikační modul iColor obsahuje veškeré logické a síťové funkce a je předprogramován mimo místo použití, což umožňuje zahájit uvedení do provozu před dokončením povrchové úpravy.
• Regulace a zapínání/vypínání dotykem prstu – jednoduše nastavujte jas připojených světel od 0 % do 100 % nebo je zapněte a vypněte.
• Volba jazyků a označení ikon – možnosti značení těla zahrnují angličtinu, čínštinu a arabštinu. Knihovna běžných ikon pomáhá překračovat jazykové bariéry, což je obzvláště užitečné při použití v pohostinství.
Ke stažení
Leaflets
Visuals