Light System Manager - integrované hardwarové a softwarové řešení

Light System Manager

Light System Manager

 • Light System Manager - integrované hardwarové a softwarové řešení

  • Zabudované astronomické hodiny
  • Výkonný web vstup pro vzdálenou správu a programování
  • Vícezónové řízení pro až 15000 uzlů

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Informace o řadě výrobků

Light System Manager (LSM) je integrované hardwarové a softwarové řešení řízení osvětlení sestávající se z řídící jednotky Light system Engine (LSE) a softwaru Light system Composer. Podporuje složité instalace s tisíci LED uzlů. Light system manager nabízí pružnost požadovanou pro řízení široké řady osvětlení architektury, v zábavě a obchodu.

Vlastnosti

Integrované astronomické hodiny
Web interface - nastavuje přepínání událostí, vytváří sled scén a jednoduše umožňuje vytvořit statickou barevnou scénu užitím online web vstupu. Web vstup podporuje vícenásobné přístupy s logováním pro jednotlivé uživatelské účty.
Více zónový Ethernetový řídící systém pro střední a velké soustavy - Light System Engine, hardwarová část ovládá současně až 15000 individuálně řízených nódů, podle zvolené konfigurace.
Active Site integrace - Active Site je první cloudový propojený osvětlovací systém pro architekturní LED osvětlení. Active Site vám umožňuje vzdáleně monitorovat, řídit a udržovat instalaci.
Dva konfigurovatelné síťové vstupy - LSM je vybaven dvěma síťovými vstupy, které podporují integraci do stávajícího síťového prostředí při udržování konektivity s oddělenou speciální světelnou sítí.

Použití

Osvětlení architektury, zábavy nebo obchodu.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website