Informace o řadě výrobků

Bezdrátový systém ActiLume Wireless 1–10 V může spolupracovat s bezdrátovými zařízeními OccuSwitch Wireless.Bezdrátová svítidla v systému ActiLume Wireless 1–10 V sdílí informace o přítomnosti osob a vypnou se v případě, že čidla nezaznamenají žádnou přítomnost.Čidlo ActiLume 1–10 V nabízí připojeným bezdrátovým spínacím modulům možnost úspory energie použitím denního světla. Tato regulace s využitím denního světla není sdílena přes bezdrátovou síť.V bezdrátové síti lze vytvářet různé zóny bezdrátových zařízení. V těchto zónách lze vytvořit scény, které mohou být vyvolány pomocí dálkového ovládání.

Benefits

Maximální flexibilita bez dodatečných nákladů na vedení
k vytvoření kontrolovaných systémů osvětlení lze použít svítidla stojící na podlaze.
Různá čidla mohou pomoci maximalizovat úspory energie pomocí regulace intenzity světla, kdykoli někdo opustí pracoviště. Světlo se úplně vypne jen v případě, že pracoviště opustí všechny osoby.
Dálkové ovládání lze použít k manuálnímu obejití systému a k uložení nebo vyvolání tří scén.
Nabízí energeticky úsporná řešení se snadnou montáží.

Vlastnosti

Bezdrátový systém ActiLume Wireless 1–10 umožňuje jednoduše propojit skříňová, stojící i závěsná svítidla do jedné soustavy, a to bez použití nákladných kabelů a bez ztráty potřebné flexibility.
Tento bezdrátový systém funguje na základě standardu ZigBee. ZigBee představuje robustní a bezpečnou síť podporující nízkorychlostní datovou komunikaci, která přispívá k dlouhé výdrži zařízení na baterie.
V průběhu času lze síť rozšiřovat o další zařízení z řady OccuSwitch Wireless (OSW). Bezdrátovou řadu OccuSwitch Wireless tvoří spouštěč OSW a řada čidel.
Do bezdrátové sítě lze zapojit až 16 bezdrátových zařízení.
Všechny funkce čidla ActiLume 1–10 V jsou zachovány: nastavení světelné citlivosti v rozsahu 1/3 až 3, přizpůsobení doby prodlevy od 1 do 30 minut, aktivace stohodinového záběhového režimu.
Individuální potlačení osobním ovládáním prostřednictvím funkce Touch and Dim (stmívání na dotyk) na spínacím modulu nebo dálkovým ovládáním jakéhokoli zařízení v síti.

Použití

Systém ActiLume 1-10 V je navržen pro různé způsoby použití v interiérech.
See all products
Ke stažení
Leaflets
Visuals
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
Zaškrtněte přidávaný výrobek