ActiLume Wireless

  • Maximální flexibilita bez dodatečných nákladů na vedení
  • k vytvoření kontrolovaných systémů osvětlení lze použít svítidla stojící na podlaze.
  • Různá čidla mohou pomoci maximalizovat úspory energie pomocí regulace intenzity světla, kdykoli někdo opustí pracoviště. Světlo se úplně vypne jen v případě, že pracoviště opustí všechny osoby.
  • Dálkové ovládání lze použít k manuálnímu obejití systému a k uložení nebo vyvolání tří scén.
  • Nabízí energeticky úsporná řešení se snadnou montáží.

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Informace o řadě výrobků

Bezdrátový systém ActiLume Wireless 1–10 V může spolupracovat s bezdrátovými zařízeními OccuSwitch Wireless.Bezdrátová svítidla v systému ActiLume Wireless 1–10 V sdílí informace o přítomnosti osob a vypnou se v případě, že čidla nezaznamenají žádnou přítomnost.Čidlo ActiLume 1–10 V nabízí připojeným bezdrátovým spínacím modulům možnost úspory energie použitím denního světla. Tato regulace s využitím denního světla není sdílena přes bezdrátovou síť.V bezdrátové síti lze vytvářet různé zóny bezdrátových zařízení. V těchto zónách lze vytvořit scény, které mohou být vyvolány pomocí dálkového ovládání.

Vlastnosti

Bezdrátový systém ActiLume Wireless 1–10 umožňuje jednoduše propojit skříňová, stojící i závěsná svítidla do jedné soustavy, a to bez použití nákladných kabelů a bez ztráty potřebné flexibility.
Tento bezdrátový systém funguje na základě standardu ZigBee. ZigBee představuje robustní a bezpečnou síť podporující nízkorychlostní datovou komunikaci, která přispívá k dlouhé výdrži zařízení na baterie.
V průběhu času lze síť rozšiřovat o další zařízení z řady OccuSwitch Wireless (OSW). Bezdrátovou řadu OccuSwitch Wireless tvoří spouštěč OSW a řada čidel.
Do bezdrátové sítě lze zapojit až 16 bezdrátových zařízení.
Všechny funkce čidla ActiLume 1–10 V jsou zachovány: nastavení světelné citlivosti v rozsahu 1/3 až 3, přizpůsobení doby prodlevy od 1 do 30 minut, aktivace stohodinového záběhového režimu.
Individuální potlačení osobním ovládáním prostřednictvím funkce Touch and Dim (stmívání na dotyk) na spínacím modulu nebo dálkovým ovládáním jakéhokoli zařízení v síti.

Použití

Systém ActiLume 1-10 V je navržen pro různé způsoby použití v interiérech.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website