Dokonalé řešení

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

InteGrade LED fixtures NB

 • Dokonalé řešení

  LED
  • Hladké a rovnoměrné lineární světlometové osvětlení ve vitrínách
  • Estetické začlenění osvětlení LED; možnost osazení na velmi malé sloupky
  • Vynikající celkové provozní náklady s atraktivní návratností

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Informace o řadě výrobků

LED svítidla InteGrade NB umožňují snadno vytvářet řešení osvětlení s úzkým paprskem v chladicích skříních s dveřmi. Úzký paprsek v kombinaci s mimořádně malými rozměry předurčuje tento systém pro integraci do dveří a sloupků v místech, kde není dostatek prostoru pro rozměrná svítidla. Jedinečný optický systém směruje světlo přesně na požadovaná místa a umožňuje tak optimálně využít světlo i energii. Naše diody LED se vyznačují minimálním snižováním výkonu a barevným posunem, osvětlení proto zůstává rovnoměrné po celou dlouhou dobu životnosti. InteGrade LED je ideální řešení pro vysoce kvalitní osvětlení bez blikání a barevných rozdílů. Svítidlo je tvořeno profilem s LED moduly a řadovými zámky. Montážní příslušenství, kabely a výkonný LED předřadník jsou k dispozici samostatně.

Vlastnosti

Úspora energie až 55 % (102 W ve srovnání s 224 W u systému TL5 28/35 W ve skříni s délkou 3,75 m)
Vyhrazené předřadníky Xitanium LED Outdoor pro spolehlivý provoz
Upevňovací prvky mají standardní rozměry a odpovídají nejčastěji používaným sloupkům a skříním
Svítidlo InteGrade LED CTR (Center) rozptyluje světlo ve dvou směrech, což je ideální pro středové sloupky. Svítidlo InteGrade LED SD (Side) rozptyluje světlo v jednom směru (od strany skříně).

Systém

LED svítidla a příslušenství InteGrade NB byly navrženy a jsou prodávány společně, protože jsme přesvědčeni, že kvalitní návrh systému je základním předpokladem jeho funkčnosti a snadnosti instalace.

Použití

Chladicí skříně s dveřmi
Svislé a vodorovné lineární světlometové osvětlení pro montáž na velmi malé dveřní sloupky chladicích skříní a ostrovní mrazáky
Osvětlení s úzkým paprskem je rovněž vhodné pro vitríny v supermarketech, maloobchodech, knihovnách a muzeích. Protože požadované rozměry se v těchto prostředích často velmi liší, je vhodné zvážit použití systému LED modulů InteGrade LED NB, které umožňují vytvářet osvětlení různých délek.
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website