ColorBlast IntelliHue Powercore gen4 – Přizpůsobitelné světlometové LED svítidlo pro exteriéry s inteligentním barevným světlem

ColorBlast IntelliHue Powercore gen4

ColorBlast IntelliHue Powercore gen4

ColorBlast IntelliHue Powercore gen4

  • ColorBlast IntelliHue Powercore gen4 – Přizpůsobitelné světlometové LED svítidlo pro exteriéry s inteligentním barevným světlem

    • Vyšší podání barev pro osvětlování fasád
    • Flexibilita a konzistence barev
    • Kompletní nabídka příslušenství

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Vysoce výkonná LED svítidla ColorBlast IntelliHue Powercore kombinují bílou a bohaté, syté barvy a efekty změny barev světla se zjednodušenou instalací. ColorBlast IntelliHue Powercore nabízí řadu příslušenství, které umožňuje přizpůsobit vyzařovací úhly pro světlometové, bodové a tečné osvětlení a nasvětlování stěn, a účinnost a úspornost technologie Powercore v odolném krytu z litého hliníku.

Vlastnosti

Rozšiřuje možnosti přizpůsobení díky velkému množství nového příslušenství Philips. Kromě nativní 10° čočky lze svítidlo přizpůsobit pěti různými difuzními čočkami, které vytvářejí 20°, 40°, 60°, 80° a 10° x 40° (asymetrický) vyzařovací úhel. Tři možné barvy těla (černá, šedá a bílá) – a možnost přidat nebo kombinovat mřížkovou clonu, ochrannou mřížku a plnou nebo poloviční ochranu proti oslnění. Projektanti a architekti tak mohou vytvářet nové estetické možnosti.
Zvyšuje konzistenci barev mezi všemi LED svítidly jedné řady díky technologii Chromasync. Během výroby kalibrované zařízení pro měření světla vytvoří algoritmus, který definuje společnou barevnou škálu pro celou řadu LED svítidel. Při aktivaci technologie Chromasync je dosaženo konzistence barev mezi svítidly bez nutnosti manuálně upravovat body osvětlení každého svítidla.
Dosahuje hodnot R9 až ve výši 81. Nasycené červené světlo dává objektům a povrchům živou a bohatou barvu ideální pro prostory, kde je důležitá atmosféra.
Používá inovativní, přepracovaný optický systém, který zvyšuje kvalitu světla z každé LED, a zlepšuje rovnoměrnost barev a možnosti mísení barev každého svítidla ColorBlast IntelliHue Powercore gen4.
Zvyšuje odolnost díky nové ploché čočce, která brání průniku vody do svítidla. LED diody jsou tak chráněny po celou dobu životnosti svítidla.

Použití

Fasády budov
Památníky a sochy
Parky a zahrady
Mosty a konstrukce
Ke stažení
Leaflets
Visuals