Architektonické bodové LED svítidlo s inteligentním barevným světlem

ColorBurst Powercore gen2

ColorBurst Powercore gen2

ColorBurst Powercore gen2

  • Architektonické bodové LED svítidlo s inteligentním barevným světlem

    • Přepracovaný optický systém, který zvyšuje kvalitu světla a zlepšuje rovnoměrnost barev a možnosti mísení barev každé LED
    • Velké množství nového příslušenství Philips a čtyři možné barvy těla
    • Vylepšená konzistence barev mezi všemi LED svítidly jedné řady díky technologii Chromasync

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

ColorBurst Powercore gen2 je vysoce výkonné venkovní LED svítidlo navržené pro zvýrazňující a plošné osvětlení. Standardní architektonická svítidla poskytují plnobarevný světelný tok až 963 lumenů, najdou uplatnění v řadě aplikací dynamického osvětlení, osvětlení pomocí světlometů a v dekorativním osvětlení.

Vlastnosti

• Rozšiřuje možnosti přizpůsobení díky velkému množství nového příslušenství Philips. Kromě výchozí 8° čočky lze svítidlo přizpůsobit pěti různými difuzními čočkami, které vytvářejí 20°, 40°, 60°, 80° a 10° × 40° (asymetrický) vyzařovací úhel. Čtyři možné barvy těla (černá, šedá, bílá a bronzová) a možnost přidat mřížkovou nebo plnou či poloviční clonu. Projektanti a architekti tak mohou vytvářet nové estetické možnosti.
• Zvyšuje konzistenci barev mezi všemi LED svítidly jedné řady díky technologii Chromasync. Během výroby kalibrované zařízení pro měření světla vytvoří algoritmus, který definuje společnou barevnou škálu pro celou řadu LED svítidel. Při aktivaci technologie Chromasync je dosaženo konzistence barev mezi svítidly bez nutnosti manuálně upravovat barevné body každého svítidla.
• Vyhovuje standardu ASTM G85 pro odolnost proti korozi a ANSI C136.31-2010 s vibračním hodnocením 3G.
• Používá inovativní, přepracovaný optický systém, který zvyšuje kvalitu světla z každé LED, a zlepšuje rovnoměrnost barev a možnosti mísení barev každého svítidla ColorBlast IntelliHue Powercore gen4.
• Zvyšuje odolnost díky nové ploché čočce, která brání průniku vody do svítidla. LED diody jsou tak chráněny po celou dobu životnosti svítidla.
• Integrovaná patentovaná technologie Powercore, která řídí napájení svítidel přímo ze síťového napětí – rychle, účinně a přesně. Philips Color Kinetics Data Enabler Pro slučuje síťové napětí a řídicí údaje a poskytuje je svítidlům pomocí jediného standardního kabelu, čímž výrazně zjednodušuje instalaci a snižuje celkové náklady na systém.

Použití

Osvětlení směrem vzhůru
Bodové osvětlení
Dekorativní osvětlení
Ke stažení
Leaflets
Visuals