Architektonické a terénní bodové LED svítidlo se sytým barevným světlem

eColor Burst Powercore

eColor Burst Powercore

eColor Burst Powercore

  • Architektonické a terénní bodové LED svítidlo se sytým barevným světlem

    • Sytá barva světla
    • Všestranné polohování světla
    • Kompatibilní se špičkovými ovládacími prvky

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

eColor Burst Powercore je vysoce výkonné LED svítidlo vhodné pro exteriéry navržené pro zvýrazňující osvětlení a osvětlení ploch. Verze Architectural a Landscape poskytují vysoce kvalitní světelný tok červené, zelené, modré a oranžové barvy vhodný pro různá použití - osvětlení směrem vzhůru, osvětlení pomocí světlometů a dekorativní osvětlení.

Vlastnosti

Integrovaná patentovaná technologie Powercore – technologie Powercore zaručuje rychlé, účinné a přesné ovládání výkonu svítidla přímo ze síťového napětí. Není proto třeba používat externí napájecí zdroje. Jednoduchá montáž významně usnadňuje uvedení do provozu a snižuje celkové náklady na systém.
Flexibilní montáž u architektonického použití – architektonická svítidla využívají integrovaný kloub s nástavcem pro montáž na standardní americké rozvodné krabice nebo přímo na plochý povrch podle místních zákonů.
Podporuje široké množství různých použití v terénu – terénní svítidla používají 1/2palcový sloup se závitem 13 mm NPT pro montáž na standardní rozvodné krabice a příslušenství třetích stran, jako jsou úchyty na tyč, sloupy a kůly pro použití v měkkém i tvrdém terénu.

Použití

Osvětlení směrem vzhůru
Osvětlení pomocí světlometů
Dekorativní osvětlení
Ke stažení
Leaflets
Visuals