eColor Reach Compact Powercore – exkluzivní světlomety LED s dlouhým dosahem

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

eColor Reach Compact Powercore

  • eColor Reach Compact Powercore – exkluzivní světlomety LED s dlouhým dosahem

    • Kompaktní, plně uzavřený kryt svítidla se světelným tokem tisíců lumenů na vzdálenost desítek metrů umožňuje plnohodnotné LED osvětlení velkých staveb a objektů
    • Technologie Powercore rychle, účinně a přesně řídí napájení svítidel přímo ze síťového napětí
    • Výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Řada eColor Reach Compact Powercore spojuje všechny výhody LED osvětlení v kompaktním svítidle, které je speciálně navrženo pro rozměrné instalace s požadavky na vysoce kvalitní červené, zelené, modré nebo žluté světlo, jako jsou mrakodrapy, kasina, mosty,mola, veřejné památníky a tematické atrakce. Svítidla eColor Reach Compact Powercore dosahují úrovně světelného toku a projekce, jaké dosud nebyly u žádného kompaktního LED svítidla k dispozici. Nabízí intenzivní a energeticky úsporné osvětlení za přijatelnou cenu a otevírají tak nové možnosti v osvětlování exteriérů.

Vlastnosti

Integrovaná technologie Powercore – technologie Powercore zaručuje rychlé, účinné a přesné napájení svítidla přímo ze síťového napětí. Není proto třeba používat externí napájecí zdroje. Jednoduchá uživatelská montáž významně usnadňuje uvedení do provozu a snižuje celkové náklady na systém.
Flexibilní optika – výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a se symetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití včetně bodového osvětlení, osvětlení fasád a asymetrického nasvícení stěn. Rozptylné čočky jsou dodávány s obroučkami a těsněním pro snadnou uživatelskou montáž.
Sytá, efektivní barva – vysoce výkonné LED nabízejí bohatou a sytou barvu při výrazně nižších nákladech na montáž, provoz a údržbu v porovnání s tradičními světelnými zdroji.
Jednoduché nastavení svítidla − robustní montážní konzola se štíhlým profilem umožňuje flexibilní nastavení a otáčení svítidla v celém rozsahu 360º. Boční aretační šrouby umožňují spolehlivé zajištění svítidla standardním klíčem.
Univerzální rozsah vstupního napětí − svítidla lze připojit ke střídavému napětí v rozmezí 100–240 V, což umožňuje univerzální celosvětové užití.

Použití

Rozměrné a středně velké fasády a konstrukce
Ke stažení
Leaflets
Visuals