eColor Reach Powercore – exkluzivní LED světlomety pro exteriéry s dlouhým dosahem a barevným světlem

eColor Reach Powercore gen2

eColor Reach Powercore gen2

eColor Reach Powercore gen2

 • eColor Reach Powercore – exkluzivní LED světlomety pro exteriéry s dlouhým dosahem a barevným světlem

  • Kompaktní, plně těsněné svítidlo se světelným tokem tisíců lumenů a dosvitem desítek metrů umožňuje plnohodnotné LED osvětlení velkých staveb a objektů
  • Technologie Powercore rychle, účinně a přesně řídí výkon svítidel přímo ze síťového napětí
  • Výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Informace o řadě výrobků

Řada eColor Reach Powercore spojuje všechny výhody LED osvětlení v elegantním svítidle, které je speciálně navrženo pro velkoplošné instalace s požadavky na vysoce kvalitní červené, zelené, modré nebo oranžové světlo, jako jsou mrakodrapy, kasina, velké venkovní plochy maloobchodů, mosty, přístavní hráze, veřejné památníky a tematické atrakce. eColor Reach Compact Powercore nabízí intenzivní a energeticky úsporné osvětlení. Více informací na www.colokinetics.com/Products

Vlastnosti

Integrovaná technologie Powercore – technologie Powercore zaručuje rychlé, účinné a přesné ovládání výkonu svítidla přímo ze síťového napětí. Není proto třeba používat externí napájecí zdroje. Jednoduchá montáž významně usnadňuje uvedení do provozu a snižuje celkové náklady na systém.
Flexibilní optika – výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití včetně bodového osvětlení, tečného osvětlení fasád a asymetrického nasvícení stěn. Rozptylné čočky jsou dodávány s obroučkami a těsněním pro snadnou uživatelskou montáž.
Sytá, úsporná barva – vysoce výkonné LED diody nabízejí bohatou a sytou barvu při výrazně nižších nákladech na montáž, provoz a údržbu v porovnání s tradičními světelnými zdroji.
Jednoduché polohování svítidla − robustní montážní konzola se štíhlým profilem umožňuje flexibilní nastavení a otáčení svítidla v celém rozsahu 360º. Boční aretační šrouby umožňují spolehlivé zajištění svítidla standardním klíčem.
Univerzální rozsah vstupního napětí − svítidla lze připojit ke střídavému napětí v rozmezí 100–240 V, což umožňuje jednoduchou montáž bez ohledu na lokalitu.

Použití

Velkoplošné a středně velké fasády a konstrukce
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.
You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website