eColor Reach Powercore – exkluzivní LED světlomety pro exteriéry s dlouhým dosahem a barevným světlem

eColor Reach Powercore gen2

eColor Reach Powercore gen2

eColor Reach Powercore gen2

  • eColor Reach Powercore – exkluzivní LED světlomety pro exteriéry s dlouhým dosahem a barevným světlem

    • Kompaktní, plně těsněné svítidlo se světelným tokem tisíců lumenů a dosvitem desítek metrů umožňuje plnohodnotné LED osvětlení velkých staveb a objektů
    • Technologie Powercore rychle, účinně a přesně řídí výkon svítidel přímo ze síťového napětí
    • Výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Řada eColor Reach Powercore spojuje všechny výhody LED osvětlení v elegantním svítidle, které je speciálně navrženo pro velkoplošné instalace s požadavky na vysoce kvalitní červené, zelené, modré nebo oranžové světlo, jako jsou mrakodrapy, kasina, velké venkovní plochy maloobchodů, mosty, přístavní hráze, veřejné památníky a tematické atrakce. eColor Reach Compact Powercore nabízí intenzivní a energeticky úsporné osvětlení. Více informací na www.colokinetics.com/Products

Vlastnosti

Integrovaná technologie Powercore – technologie Powercore zaručuje rychlé, účinné a přesné ovládání výkonu svítidla přímo ze síťového napětí. Není proto třeba používat externí napájecí zdroje. Jednoduchá montáž významně usnadňuje uvedení do provozu a snižuje celkové náklady na systém.
Flexibilní optika – výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití včetně bodového osvětlení, tečného osvětlení fasád a asymetrického nasvícení stěn. Rozptylné čočky jsou dodávány s obroučkami a těsněním pro snadnou uživatelskou montáž.
Sytá, úsporná barva – vysoce výkonné LED diody nabízejí bohatou a sytou barvu při výrazně nižších nákladech na montáž, provoz a údržbu v porovnání s tradičními světelnými zdroji.
Jednoduché polohování svítidla − robustní montážní konzola se štíhlým profilem umožňuje flexibilní nastavení a otáčení svítidla v celém rozsahu 360º. Boční aretační šrouby umožňují spolehlivé zajištění svítidla standardním klíčem.
Univerzální rozsah vstupního napětí − svítidla lze připojit ke střídavému napětí v rozmezí 100–240 V, což umožňuje jednoduchou montáž bez ohledu na lokalitu.

Použití

Velkoplošné a středně velké fasády a konstrukce