eW Reach Compact Powercore – exkluzivní světlomety LED s dlouhým dosahem a jasně bílým světlem

eW Reach Compact Powercore

eW Reach Compact Powercore

eW Reach Compact Powercore

  • eW Reach Compact Powercore – exkluzivní světlomety LED s dlouhým dosahem a jasně bílým světlem

    • Kompaktní, plně uzavřený kryt svítidla se světelným tokem tisíců lumenů a dosvitem desítek metrů umožňuje plnohodnotné LED osvětlení velkých staveb a objektů
    • Technologie Powercore rychle, účinně a přesně řídí napájení svítidel přímo ze síťového napětí
    • Výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Řada eW Reach Compact Powercore spojuje všechny výhody LED osvětlení v kompaktním svítidle, které je speciálně navrženo pro rozměrné instalace s požadavky na vysoce kvalitní bílé světlo, jako jsou mrakodrapy, kasina, mosty, mola, veřejné památníky a tematické atrakce. Svítidla eW Reach Compact Powercore dosahují úrovně světelného toku a projekce, jaké dosud nebyly u žádného kompaktního LED svítidla k dispozici. Nabízí intenzivní a energeticky úsporné osvětlení za přijatelnou cenu a otevírají tak nové možnosti v osvětlování exteriérů. Standardní konfigurace nabízí teplou bílou barvu 2700 K a studenou bílou barvu 4000 K. Kromě toho je k dispozici šest dalších teplot chromatičnosti v rozmezí od 3000 K do 6500 K.

Vlastnosti

Integrovaná technologie Powercore – rychlé, účinné a přesné napájení svítidel přímo ze síťového napětí. Není proto třeba používat přídavné externí napájecí zdroje.
Flexibilní optika – výměnné rozptylné čočky s úhlem 8, 13, 23, 40 a 63º a s asymetrickým provedením 5 x 17º podporují velké množství vyzařovacích charakteristik a způsobů využití včetně bodového osvětlení, osvětlení fasád a asymetrického nasvícení stěn. Rozptylné čočky jsou dodávány s obroučkami a těsněním pro snadnou uživatelskou montáž.
Bohaté a rovnoměrné bílé světlo – vysoce výkonné LED nabízejí bohaté a rovnoměrné bílé světlo při výrazně nižších nákladech na montáž, provoz a údržbu v porovnání s tradičními světelnými zdroji.
Jednoduché nastavení svítidla − robustní montážní konzola se štíhlým profilem umožňuje flexibilní nastavení a otáčení svítidla v celém rozsahu 360º. Boční aretační šrouby umožňují spolehlivé zajištění svítidla standardním klíčem.
Univerzální rozsah vstupního napětí − svítidla lze připojit ke střídavému napětí v rozmezí 100–240 V, což umožňuje používat dlouhé průběžné délky a montáž kdekoli na světě.

Použití

Rozměrné a středně velké fasády a konstrukce
Ke stažení
Leaflets
Visuals