ArchiPoint iColor Powercore – bodové LED svítidlo viditelné za denního světla a vybavené inteligentními barvami

ArchiPoint iColor

ArchiPoint iColor

ArchiPoint iColor

  • ArchiPoint iColor Powercore – bodové LED svítidlo viditelné za denního světla a vybavené inteligentními barvami

    • Snadná viditelnost v jasně osvětlených městských prostředích a za denního světla – i na přímém slunečním světle
    • Integrovaná technologie Powercore
    • Možnost měnit čočky

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

ArchiPoint iColor Powercore je exteriérový LED světelný bod viditelný i během dne. Ideálně se hodí pro aplikace pro přímý pohled či pro vyznačování cest. Toto svítildo s nízkým profilem může vytvářet video ve velkém měřítku, grafiku a různé dynamické efekty v řadě prostředí jako je architektura, obchody a zábavní instalace.ArchiPoint iColor Powercore nabízí vysoce intenzivní jas a efektivitu technologie Powercore skryté v odolném hliníkovém těle. Powercore umožňuje sdružit napájení a ovládání svítidla do jednoho kabelu což dramaticky zjednodušuje instalaci a snižuje ipočáteční náklady systému. Více informací najdete na www.colorkinetics.com/Products.

Vlastnosti

Viditelné za denního světla – jas až 25 150 cd/m² inteligentního barevného světla v nízkoprofilovém tělese odolném vůči počasí
ideální pro velkoformátové videoprojekce, dynamické efekty a další aplikace s přímým pohledem. Snadná viditelnost v jasně osvětlených městských prostředích a za denního světla – i na přímém slunečním světle.
Přímý pohled nebo osvětlení – podporuje velkoformátové video pro použití v architektuře, inzerci a vytváření médiálních fasád pro prohlížení ve dne nebo v noci. Nepřímé osvětlení dosahující vysoké intenzity pro výstražné a naváděcí osvětlení a osvětlení cest.
Více různých upevňovacích základen – upevňovací základna s vedením nabízí postranní a zadní otvory pro flexibilní připojení při přisazené montáži. Upevňovací základna se skrytým vedením skrývá veškeré vedení a kabeláž za montážní plochu, čímž dosahuje čistého vzhledu.
Vynikající konzistence a přesnost barev – Optibin, pokročilý algoritmus třídění, nastavuje novou laťku konzistence barev a rovnoměrnosti LED zdrojů použitých ve výrobě.
Flexibilní možnosti montáže – nízkoprofilová svítidla umožňují montáž na místa, kam se nevejdou běžná bodová světla. Několik různých upevňovacích základen zaručuje flexibilitu pro velké množství typů montáže a situací.

Použití

Osvětlení architektury
Obchody
Zábava
Ke stažení
Leaflets
Visuals