Metronomis LED – hra světla a stínu

Metronomis LED Sharp

Metronomis LED Sharp

Metronomis LED Sharp

  • Metronomis LED – hra světla a stínu

    LED
    • Čistý design a paleta světelných efektů pro jedinečnou atmosféru města
    • Výjimečný zrakový komfort s optimální bezpečností
    • Úplné a moderní řešení osvětlení s jednotným designem sloupu a svítidla

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Metronomis LED je první řada svítidel pro montáž na sloup na světě, která nabízí paletu světelných efektů pro jedinečné kontextové a estetické osvětlení prostředí. Inovativní hra odlesků, světla a stínu vytváří jedinečné efekty na zemi či na krytu a dotváří tak atmosféru okolí. Čtyři nová charakteristická provedení – vizuálně a modulárně propojená s řadou Metronomis I – se vyznačují minimalistickým designem. Diskrétní a transparentní vzhled v průběhu dne splývá s moderním i klasickým okolím, po setmění pak působí funkčně i dekorativně. Flexibilní, modulární řada Metronomis LED je dodávána s řadou sloupů a širokou škálou optik i efektů. Architektům a návrhářům umožňuje vytvořit jednotné a konzistentní osvětlení, které přesto dokáže zohlednit rozdíly v kultuře a historii měst.

Vlastnosti

Paleta světelných efektů na zemi nebo na vnitřní či vnější části krytu umožňuje vytvořit osobitou atmosféru a přispět k atraktivnímu vzhledu ulic a městských panoramat
Všechny výhody technologie LEDGINE (velká úspora energie, snadný servis a výměna, vynikající kvalita světla po celou dobu životnosti, mnohostranné použití)
Pět specializovaných hliníkových a dřevěných sloupů s výškou 3,5 a 4 metry zdůrazňuje čistý a jednoduchý styl svítidel

Použití

Městská centra a náměstí
Obchodní a administrativní centra
Obytné čtvrti a architektonické oblasti
Ke stažení
Leaflets
Visuals