TownGuide Performer – navržen podle vašich potřeb

TownGuide Performer

TownGuide Performer

Informace o řadě výrobků

Řada TownGuide Performer se sestává z šesti rozeznatelných, moderních tvarů: plochý kužel, miskový kryt, klasický kužel, klasické, T a Tzero. Všechny varianty jsou k dispozici buď s čirým, nebo s mléčným krytem. S rozsáhlou škálou světelných výkonů a výběrem barev světla a provozních životností je snadné vybrat verzi, která bude nejlépe vyhovovat specifickým požadavkům vašeho projektu. Navíc má TownGuide Performer řadu možností řízení, díky kterým se může stát integrální součástí vašich chytrých programů úspory energie – od samostatných LumiStep a DynaDimmer, přes ovládání stmívání přepínačem SDU až po dokonalé dálkové připojení k softwaru pro správu osvětlení CityTouch. Montáž je snadná. Díky bajonetovému spoji s integrovanou průchodkou umístěnému v montážním třmenu není nutné při instalaci vůbec otevírat svítidlo. Společnost Philips vynaložila veškeré úsilí na to, aby celkové provozní náklady (TCO) svítidla byly co nejatraktivnější. A protože je TownGuide Performer specializované LED svítidlo kompatibilní s řadou ovládacích systémů, je jeho úspora nákladů na energii a údržbu ve srovnání s konvenčním osvětlením značná.

Benefits

Šest rozeznatelných, moderních designů, které harmonicky ladí s prostředím a obohacují ho.
Světelný zdroj LED v kombinaci s širokým výběrem optiky umožňuje vybrat optimální konfiguraci pro příslušnou aplikaci. Nejmodernější LED zvyšují vizuální komfort motoristů, cyklistů a chodců.
Značná úspora spotřeby energie a emise uhlíku ve srovnání s rtuťovými výbojkami HPL a SON-T a kompaktními zářivkami a PL-L; další úspora energie dosažitelná při použití možností CLO nebo regulace (může dosahovat až 80 % ve srovnání s rtuťovou výbojkou HPL).
Ke stažení
Leaflets
Visuals
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
  • Zaškrtněte přidávaný výrobek
     
Zaškrtněte přidávaný výrobek