SmartForm – nový standard pro kancelářské osvětlení s použitím úzkých zapuštěných svítidel

SmartForm TBS415

SmartForm TBS415

SmartForm TBS415

  • SmartForm – nový standard pro kancelářské osvětlení s použitím úzkých zapuštěných svítidel

    • Slender, recessed 'light surface' luminaires with MLO Micro Lens Optics or 'light beam' luminaires with micro- or mini-optics for unobtrusive ceiling integration
    • Complete family of linear luminaires designed to fit a wide range of ceiling types
    • Available with either 1 or 2 TL5 lamps for excellent, energy-efficient office lighting solutions

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Informace o řadě výrobků

Zapuštěné svítidlo SmartForm, které odráží snahu společnosti Philips o jednoduchost, je kompletní řadou vysoce všestranných polomodulárních svítidel. Tato svítidla jsou k dispozici se zdrojem MASTER TL5 ve velmi malých, úzkých verzích. Tato kompletní řada, která je navržena tak, aby se hodila pro širokou škálu stropních typů, splňuje ve většině použití mnoho projektových požadavků.Energetická účinnostKromě použití energeticky účinných světelných zdrojů TL5 a řady elektronických předřadníků Philips může být řada zapuštěných svítidel SmartForm vybavena světelnými ovladači pro detekci pohybu a regulaci přirozeného osvětlení (ActiLume), nebo pouze pro regulaci přirozeného osvětlení (Luxsense) pro snížení spotřeby energie (poměr W/m2 je velmi nízký). Tímto způsobem snižuje řada Green Flagship také celkové náklady na vlastnictví i emise CO2. SmartForm je proto volbou, která je ohleduplná vůči životnímu prostředí.Zapuštěné svítidlo SmartForm TBS415 – polomodulový „světelný paprsek“ – modul 600 mmZapuštěná svítidla SmartForm jsou navržena pro integraci v lineárních stropních systémech s šířkou 148 mm (poloviční modul 300 mm) pro viditelné a skryté T nosníky a prodloužené verze zavěšených stropů.„Světelná plocha“ TBS415 s jedním zdrojemMLO a asymetrická optika v polomodulovém provedení, šířka 148 mm. Délky modulu 600, 900, 1200 a 1500 mm. Možnost prodloužení až na 2400 mm.„Světelný paprsek“ TBS415 s jedním zdrojemMikrooptika v polomodulovém provedení s funkcí AIR, šířka 148 mm. Délka modulu 600, 900, 1200 a 1500 mm. Možnost prodloužení až na 2400 mm.„Světelný paprsek“ TBS415 se dvěma zdrojiMinioptika, 2 zdroje v polomodulovém provedení s funkcí AIR, šířka 148 mm. Délka modulu 600, 900, 1200 a 1500 mm. Možnost prodloužení až na 2400 mm.

Vlastnosti

Možnost výběru mezi zdroji LED nebo MASTER TL5
Mikročočková optika
Elektronický předřadník
Možnost vybavení ovládacími prvky pro detekci přítomnosti a regulaci podle denního světla (ActiLume) nebo pouze pro regulaci podle denního světla (Luxsense)

Použití

Kanceláře
Vzdělávání
Zdravotní péče
Rekreační prostory
Maloobchod
Průmysl
Ke stažení
Leaflets
Visuals