Další značky od

Skvělá recepce
pro televizní stanici

200 Gray’s Inn Road,

Londýn, Spojené království

 

Podívejte se, jak budova 200 Gray’s Inn Road vítá a udivuje návštěvníky světlem.

Venkovní oblast na 200 Grays Inn, je vidět Luminous Textile

Účinek vzbudil
nadšení

a recepci, která se těšila prakticky všeobecné chvále, což není v budově plné novinářů a vysílacích společností žádnou samozřejmostí, přidal nádech promyšlenosti.“

-Ian McArdle, IMA
Pohled na panely Luminous Textile
Detailní pohled na panel Luminous Textile

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

200 Gray’s Inn Road je Mekkou vysílacích společností. V této ikonické budově, která stojí v samotném srdci Londýna, sídlí několik televizních gigantů jako ITN, ITV a Channel 4. V zájmu zvýraznění prostoru a jako odraz tvůrčího poslání budovy bylo žádoucí v recepci budovy instalovat stylové osvětlení.

Panely Luminous Textile

To pravé osvětlení

 

Pokud jde o televizní odvětví, první dojem je hodně důležitý. S touto myšlenkou se stavební architektonické studio IMA rozhodlo přebudovat oblast recepce s využitím výrazného osvětlení. „Pokud jde o provoz budovy, bylo by velmi obtížné stávající systém změnit,“ vzpomíná Ian McArdle ze studia IMA. „Rozhodli jsme se proto jej doplnit novými a vzrušujícími řešeními, která jsou nyní k dispozici.“
 

Panely Luminous Textile jsou ideální k tomu, aby vytvořily vstup ve velkém stylu. Na jejich velké ploše se promítají zářivé barvy, jež se mění a pohybují, díky čemuž vytvářejí jedinečnou a inspirativní atmosféru. Současně změkčují zvuk a brání vzniku ozvěny, což také vede k tomu, že prostor působí příjemněji. Pět těchto panelů bylo instalováno do speciálních hliníkových rámů za recepcí.

Nová instalace vytváří na recepci jakousi „uměleckou stěnu“, která na všechny, kdo do budovy vstoupí, okamžitě zapůsobí. Díky natočení panelů se vzhled panelů pro blížícího se návštěvníka mění, což vytváří vskutku podmanivý první dojem.

„Panely Luminous Textile představují velmi působivý doplněk recepce,“ uvádí Ian McArdle. Mezitím se objevily plány na další rozšíření oblasti recepce a panely Luminous Textile budou i nadále hrát klíčovou úlohu v zachování takto působivého a vzrušujícího prostředí.

Luminous Textile

Stěny, které jasně září barvami a světlem

Zobrazit výrobek

Související případy