Další značky od

BNY Mellon, Cork

Irsko

Osvětlení kanceláří BNY Mellon,

Cork, Irsko


Podívejte se, jak přechod na svítidla Philips LED snížil spotřebu elektřiny na osvětlení ve společnosti BNY Mellon o téměř 75 %.
Případová studie BNY Mellon

Instalační

tým

odvedl vynikající práci. Pracoval v noci a vše stihl v dohodnutém termínu.“

 

- Michael O’Kane, regionální správce budov a zařízení

Případová studie BNY Mellon
BNY Mellon Case Study

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

V kancelářích firmy v Corku byla spotřeba energie na systém osvětlení relativně vysoká. Kromě toho na setkáních se zaměstnanci bylo ventilováno určité zklamání plynoucí z nedostatečné kvality osvětlení.

Případová studie BNY Mellon

To pravé osvětlení


V kancelářích typu open plan byla nahrazena zářivková svítidla 600 x 600 za zapuštěná modulární svítidla Philips PowerBalance, svítidla downlight LuxSpace byla použita v oblasti recepce a také v zasedacích místnostech. Další použitá svítidla zahrnovala CoreLine a LED Amenity – ta byla instalována na toaletách a na hlavním schodišti. Stávající svítidla v komunikačních prostorách, elektrorozvodných místnostech a údržbářských prostorech byla ponechána, ale osazena lampami MASTER LED. Nový systém osvětlení je řízen prostřednictvím systému správy osvětlení LightMaster, který poskytuje komplexní informace o výkonnosti systému z centrálního umístění.


Strategie ovládání osvětlení zahrnuje regulaci podle denního světla v okolí budovy a detekci přítomnosti osob v prostorách typu open plan.

 • PowerBalance gen2
  PowerBalance gen2
  Co se týče osvětlení kancelářských prostor pomocí LED svítidel, jsou lidé většinou ochotni investovat do trvalé udržitelnosti, avšak pouze tehdy, když se jim jejich investice vrátí...
  • Extrémně účinné LED svítidlo splňující kancelářské normy
  • Kvalitní osvětlovací řešení pro přímou výměnu svítidel T5 ve většině interiérových použití
  • Výrazně snižuje provozní náklady, s čímž je spojena atraktivní návratnost investice
 • MASTER LEDbulb
  MASTER LEDbulb
  MASTER LEDbulb poskytuje teplé světlo vyzařované všemi směry, tak jako klasická žárovka. Poskytuje značné úspory energie a minimaliní náklady na údržbu. Vhodné do prostorů jako jso...
  • Úspora energie až 80% v porovnání s klasickou žárovkou
  • Jednoduchá výměna
  • Nízké náklady na údržbu

Osvětlení BNY

Mellon v Corku

Tým

HR Electrical Services

Dodavatelé elektroinstalačních prací

Související případy