Další značky od

OptiVision LED zvyšuje

bezpečnost a snižuje náklady

Osvětlení letiště v Trondheimu

 

Podívejte se, jak nové osvětlení na letišti Værnes zvyšuje bezpečnost pracovníků v noci.

Letiště Trondheim

Toto řešení zajišťuje, že

neztrácíme možnost vidění ani v noci, protože osvětlení využívající LED poskytuje našim pracovníkům lepší viditelnost a větší bezpečnost.
Letiště Trondheim 1

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Trondheimské letiště ve Værnes je čtvrtým největším letištěm v Norsku, odbaví téměř 5 milionů cestujících za rok a svůj výkon dále zvyšuje. Trasa mezi Trondheimem a Oslem, kterou obsluhuje 35 letů denně, je co do počtu cestujících pátou největší v Evropě.

Letiště-Trondheim-2

To pravé osvětlení

 

Letiště potřebovalo nové plošné osvětlení, jež mělo být zcela nově instalováno v oblasti manipulační plochy letiště. Osvětlení muselo zajišťovat adekvátní světelný tok, vyhovovat předpisům Norské správy letecké dopravy a letišť (nyní Avinor), muselo být odolné vůči nepřízni počasí a nesmělo být obtěžující pro posádky letadel ani pozemní pracovníky. 

Výhody 

Letiště Trondheim
 • OptiVision LED
  OptiVision LED
  Systém osvětlení pomocí světlometů Philips OptiVision – nejnovější pokrok v efektivitě LED technologie – nabízí kompletní řešení osvětlení pro plošné i rekreačně-sportovní aplikace...
  • Vynikající kontrola rozptýleného světla díky vysoce efektivnímu optickému systému
  • Pokročilé systémové ovládací prvky a senzory Philips umožňují další úsporu energie (až 65 %) v aplikacích plošného osvětlení
  • Minimalizované náklady na údržbu díky LED diodám s dlouhou životností a systému teplotního managementu

Související případy