Další značky od

Instalace interiérových svítidel:

inspirace pro spokojené zákazníky

House of Fraser, Londýn, Spojené království  

 

Podívejte se, jak světlo dodává zákazníkům důvěru k nákupu.

Tim Hyde, manažer prodejny House of Fraser na Oxford Street, diskutuje o osvětlovacích řešeních od společnosti Philips instalovaných v prodejně.

Nová instalace
osvětlení

nám dává příležitost být v efektivnější interakci se zákazníky. To v konečném důsledku znamená, že se nám lépe daří od zájmu o naše výrobky dojít až k jejich zakoupení.“
Žena si ve zkušení kabince volí party osvětlení – Philips

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Luxusní módní maloobchod House of Fraser hledal cestu, jak se odlišit od konkurence, a vzhledem k nárůstu nakupování na internetu chtěl též poskytnout zákazníkům pádný důvod, proč nakupovat oděvy v kamenných prodejnách.

Žena se prohlíží v zrcadle osvětleném svítidly společnosti Philips pro maloobchodní prodejny

To pravé osvětlení

 

Halogenidová svítidla downlight zapuštěná kolem zrcadel byla nahrazena zavěšenými čtvercovými svítidly LED, nástěnná světla byla přemístěna a osazena lampami MASTER LED. Také jsme nahradili svítidla CDM downlight kompaktními LED StyliD. Zkušební kabinky mají nyní vyváženější a příjemnější zářivou, ale neoslňující atmosféru.

 

House of Fraser v luxusním sektoru skutečně udává krok. Jeho jedinečné zkušební kabinky ukazují oděvy v tom nejlepším světle. Příjemná atmosféra a dramatické osvětlení výloh pomáhá vlajkové prodejně udržet si náskok před konkurencí.

Luminous Textile

Stěny, které jasně září barvami a světlem

Zobrazit výrobek

Související případy