Další značky od

Osvětlení výloh
jako z obrázku

SuperTrash, Amsterdam, Nizozemsko


Podívejte se, jak řešení pro osvětlení maloobchodních prostor dává prodejnám SuperTrash osobitý styl.
Zákaznice v prodejně SuperTrash se prohlíží v zrcadle AmbiScene od společnosti Philips při denním nastavení světla

Společnost Philips,
tak jako my, chce

být dodavatelem kvalitních výrobků. To prokázala nejen koncepcí osvětlení, ale celým svým přístupem a inovačním řešením."

 

- Ingmar Brenninkmeijer, ředitel pro maloobchod, SuperTrash

Osvětlení od společnosti Philips v kavárenském baru v prodejně SuperTrash v Amsterdamu
Zboží na ramínkách v prodejně SuperTrash osvětlené svítidly Philips pro maloobchod

Co zákazník potřeboval vyřešit


SuperTrash je světově proslulá módní značka. Vlastní prodejny má ve 32 zemích, pod její značkou celkem působí 2 000 obchodů. Pro novou vlajkovou prodejnu v Amsterdamu si přála zkombinovat dojem oděvního butiku se službami hotelové úrovně. Mohlo by být dosaženo správného účinku pomocí světla?
Žena nakupuje v prodejně SuperTrash se systémem osvětlení pro maloobchodní prodejny a inovačním osvětlením zkušebních kabinek od společnosti Philips

To pravé osvětlení

 

Luxusní oděvy, jako ty, které nabízí SuperTrash, potřebují optimální osvětlení. Nejen proto, aby bylo možné vystavit kvalitu oděvů, ale také aby zákazníci viděli totéž, co uvidí, až prodejnu opustí.

 

Osvětlení pro módní prodejny od společnosti Philips požadavky splňuje. Byla instalována bodová světla EcoStyle LED, která prodejně dodávají atmosféru a osvětlují oděvy. Zářivé spektrum světla znamená, že barvy oděvů vypadají přesně tak, jak vypadat mají. Zákazníci již nemusí vycházet ven, aby viděli, jakou mají oděvy skutečně barvu. Jasné a atraktivní osvětlení vlastních regálů pak zajišťují svítidla Integrade LED. Toto „neviditelné“ osvětlení LED je vhodné prakticky pro všechny regály či vitríny.

 

Vrcholem nové instalace je pak osvětlení zkušebních kabinek. U zrcadla AmbiScene je možné jediným stiskem tlačítka přepínat nastavení „večerní“, „kancelář“ a „denní světlo“. Zákazníci tak mají možnost vidět, jak oděvy vypadají v různém kontextu.

 

Na žádost společnosti SuperTrash jsme k zrcadlu AmbiScene doplnili ještě hudbu ve stylu nočního klubu, která se spustí, když si zákazník zvolí „večerní“ osvětlení. Světlo a zvuk se nyní spojují a vytvářejí dokonalou náladu.

  • InteGrade LED engine system
    InteGrade LED engine system
    Systém modulů Philips InteGrade LED – kompaktní lineární LED osvětlení pro maximální svobodu při konstrukci systém LED modulů InteGrade. Systém modulů InteGrade LED umožňuje snadno...

Zlepšení vzhledu
světlem

Tým

SuperTrash

Návrhář

Webové stránky

Související případy