Další značky od

Zaostřeno na

brilantní značky

 

Upside, Herstal,
Belgie   

 

Podívejte se, jak společnost Upside dosahuje pomocí inovačního osvětlení svěžího vzhledu u svého vystaveného zboží.

Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

MASTERColour
CDM Evolution

nabízí velké výhody pro můj obchod: výkonné, jasné a živé světlo za přijatelnou cenu díky své vysoké výkonnosti a dlouhé životnosti.“
Prodejna Upside, Philips CDM Evolution
Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Upside je skutečně prostorná maloobchodní provozovna. Ve svém moderně pojatém „loftovém“ interiéru o rozloze 4 000 m2 nabízí sortiment 100 mezinárodních oděvních značek. Naše bodová světla MASTERColour CDM Evolution 35W/930 jsou v prodejně využita k tomu, aby mohla mít každá značka svoji jedinečnou identitu. Dávají vystavenému zboží inspirativní vzhled.

Prodejna Upside, Philips CDM Evolution

To pravé osvětlení  

 

Společnost Upside se snaží svým zákazníkům poskytovat mimořádné nákupní zážitky. Pro uvedení koncepce „obchod v obchodě“ v život však společnost Upside potřebovala osvětlení, které by poskytlo každé nezávislé značce vlastní identitu. Kromě toho se muselo osvětlení vyznačovat kvalitou, energetickou úsporností a snadnou údržbou, a to navzdory skutečnosti, že se strop nachází ve výšce sedm metrů.

 

Odpovědí na tyto požadavky byla koncepce podstropního osvětlení. Společnost Projection.eu, návrhář osvětlení z Belgie, si pro tuto instalaci vybrala naše svítidla. Pro zvýrazňující i všeobecné osvětlení byla zvolena bodová světla MASTERColour CDM Evolution 35W/930, která jsou instalována na lištách ve výšce čtyř metrů. Umístění osvětlení umožňuje snadnou údržbu svítidel a světelný tok zdrojů CDM Evolution je dostatečný k osvícení zboží i z dálky.

 

Nový systém osvětlení přeměnil maloobchodní prostory v umělecké dílo. Vynikající barevné podání, kterým se svítidla CDM Evolution vyznačují, zvýrazňuje kvalitu oděvů a láká oko kolemjdoucích zákazníků. Soustředěné paprsky bodových světel umožňují umístit svítidla pro různé oděvní značky různě, čímž lze docílit individualizace každé samostatné zóny.

 

  • MASTERColour CDM-T Evolution
    MASTERColour CDM-T Evolution
    Jednopaticová halogenidová výbojka s keramickým hořákem, nejvyšší účinností a nejdelší životností, jež vydává ostré, zářivě bílé světlo s vynikajícím barevným podáním

Související případy