Přinášíme dobrodružství

do obchodních prostor

 

Zapata, Augsberg,
Německo

 

Díky našim výbojkám MASTERColour CDM Evolution jsou nyní zákazníci lákáni k objevování nové prodejny Zapata. 

Bílá je ještě bělejší,
čistší

a jiskřivější. Výbojky CDM Evolution prezentují tkaniny v nejlepším možném umělém osvětlení, které je dnes k dispozici. To nám umožnilo, abychom se vymezili jako mladá a inovační firma.“

 

- Christian Dambach, projektový manažer, Zapata

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Společnost Zapata je špičkový prodejce, který nabízí mladým zákazníkům módu ve vintage stylu. Jedinečná koncepce prodejny spojuje industriální výzdobu s rustikálními mexickými doplňky, nábytkem v bazarovém stylu a různými starobyle působící prvky. Původní systém osvětlení však nevybízel zákazníky k objevování.

    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

To pravé osvětlení  

 

S nově vybaveným interiérem a barvitými kolekcemi byla prodejna Zapata téměř připravena oslňovat a těšit zákazníky. Ale stávající osvětlení postrádalo prostorový efekt a dramatičnost, mezi vnitřním a venkovním prostorem nebyl žádný rozdíl v úrovni osvětlení. Prodejna vyvolávala dojem odhalených prostor, které se nesnaží nakupující vést. Společnost Zapata proto požádala o pomoc studio Lichtspiel, které působí jako návrhář osvětlení.

 

Pomocí pečlivě umístěných svítidel Philips se studiu Lichtspiel podařilo vytvořit dramatické a vzrušující prostředí. Interiér prodejny je ponechán v tmavých barvách, včetně stěn a stropu. Bodová světla Philips MASTERColour CDM Evolution byla instalována s úzkým vyzařovacím úhlem, pouze 10° a 20°, což vytváří působivý kontrast mezi světlem a stínem.

 

Nová koncepce osvětlení vytvořila v prodejně příjemně záhadnou atmosféru, která přitahuje zákazníky ke zboží a vybízí je k objevování. Tento efekt umožnila právě bodová světla MASTERColour CDM Evolution, která vydávají zářivě bílé světlo, v jehož paprsku nejsou žádné barevné skvrny. S poutavým osvětlením se nyní prodejna Zapata vydává vstříc zářivé budoucnosti.

 

 

  • MASTERColour CDM-T Evolution
    Jednopaticová halogenidová výbojka s keramickým hořákem, nejvyšší účinností a nejdelší životností, jež vydává ostré, zářivě bílé světlo s vynikajícím barevným podáním

Související případy

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website