Další značky od

Osvětlení

atlantské majestátnosti

Vytvoření jemného

efektu na fasádách

 

Koncept osvětlení spočíval ve vytvoření jemného efektu na fasádách, který by bylo možné měnit v souladu s místními akcemi nebo ročním obdobím.

Video Hotel du Palais

Bylo zásadně důležité,
aby měly LED

po celé fasádě konzistentní vzhled.“

 

– Franck Franjou – Návrhář osvětlení

Hotel du Palais 2

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Bylo potřeba vyřešit dva problémy. Prvním byla skutečnost, že celý projekt od prvotního konceptu do konečného uvedení do provozu bylo nutné dokončit během šesti měsíců. Druhým problémem bylo rozhodnout, jak nejlépe tuto majestátní budovu osvítit tak, aby osvětlení odpovídalo její historii a jejímu prostředí. Po určení konceptu a specifikací osvětlení přizval Franck Franjou ke spolupráci společnost Axente, protože se plně spoléhal ne její odborné znalosti a přesnost, pokud jde o ovládání osvětlení, a též jí důvěřoval, že dokáže projekt realizovat během tak krátké doby.

„Řešení osvětlení barokního schodiště nebylo nic jednoduchého,“ vysvětlují pracovníci studia podpod design.
„Řešení osvětlení barokního schodiště nebylo nic jednoduchého,“ vysvětlují pracovníci studia podpod design.
Hotel du Palais 3

To pravé osvětlení


Pokud jde o světelný efekt hotelu Palais, Franck Franjou si přál, aby byl jemný, ale aby bylo možné jej měnit v souladu s místními akcemi nebo ročním obdobím.
 

Rozhodl se pro řešení využívající kombinaci regulatovatelných bílých LED s různým poměrem teplého a studeného světla.
 

Jako zařízení byl zvolen systém osvětlení pomocí LED světlometů Philips iW Graze Powercore, který využívá kombinaci teplot chromatičnosti bílé. Bylo instalováno přibližně 185 světlometů.

Výhody

Kruhy – výhody, případová studie Hotel du Palais
  • iW Graze Powercore
    iW Graze Powercore
    Lineární LED svítidla iW Graze Powercore jsou optimalizována pro tečné osvětlení, nasvětlování budov a účinné osvětlení značení. Svítidla iW Graze Powercore kombinují kanály studen...

Související případy