Další značky od

Vytvoření

královského vstupu

Most v Meydanu pro VIP hosty a Královský most, Dubaj, SAE

 

Podívejte se, jak osvětlení z barevných LED vítá VIP hosty na mostech v Meydanu

Bezúdržbová exteriérová řešení osvětlení od společnosti Philips

Světlo změnilo
most Meydan

ve spektakulární ikonu, kterou je vidět na míle daleko“
Mosty v Meydanu v Dubaji osvětlené mostním osvětlením Philips
Bezúdržbová exteriérová řešení osvětlení od společnosti Philips

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Most Meydan představuje architektonický klenot. Most, který spojuje hotel Meydan s hlavní silnicí, se vyznačuje zvlněným tvarem a nápadnou konstrukcí. Každoročně jej obdivují miliony návštěvníků. Dokázalo by světlo při příležitosti březnového světového poháru pořádaného v Dubaji změnit tuto stavbu v moderní pamětihodnost?

Osvětlení z barevných LED vytváří v dubajském Meydanu pozoruhodný výsledek

To pravé osvětlení

 

Most Meydan a jeho menší sourozenec, Královský most, představují významné prvky městské čtvrti Meydan. Každý rok v době konání dubajského světového poháru používají členové královské rodiny tyto mosty pro přístup k závodišti. Společnost Philips byla vyzvána, aby zajistila osvětlení mostu Meydan, aby sloužil jako královské uvítání a stal se architektonickou pamětihodností.

 

Speciálním požadavkem bylo, aby byl most osvětlen modrým světlem a dále měl být systém koncipován jako bezúdržbový. Abychom dosáhli tohoto cíle, osadili jsme svítidla eColor Graze Powercore modrými LED.
Byla vypracována kompletní studie výkresů a místa instalace a došli jsme k závěru, že zvlněnému tvaru mostu bude dokonale odpovídat výrobek o délce 2 stopy.

   

Po instalaci svítidel nabízí most vizuální požitek, který je vidět na míle daleko. Modré světlo v nepřerušené linii nápadný tvar mostu dokonale doplňuje a zvýrazňuje.


Po instalaci osvětlení na mostu Meydan nás manažeři firmy požádali, abychom provedli stejnou instalaci i na Královském mostu. Společnost Philips dodala stejný výrobek a instalace byla hotova za šest týdnů.

  • eColor Graze MX Powercore
    eColor Graze MX Powercore
    Toto svítidlo nabízí nejvyšší světelný tok z naší řady LED svítidel pro tečné osvětlení stěn se sytě barevným světlem. Je určeno pro intenzivní osvětlení vícepatrových fasád a povr...

Související případy