Další značky od

Mimořádná stavba s certifikací BREEAM

One Angel Square
Manchester, Spojené království


Podívejte se, jak dynamická atriová střecha využívá technologii LED s proměnlivým zbarvením ke zvýraznění moderní architektury.
One Angel Square

Tvůrčí kombinací udržitelnosti a modernizace

určuje One Angel Square nový standard pro komerční kancelářské návrhářství budoucnosti.“
One Angel Square
One Angel Square

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Majitelé budovy ze skupiny Co-operative Group chtěli vzdát poctu jejímu modernímu architektonickému návrhu udržitelným osvětlením, jež by redukovalo environmentální stopu stavby.

To pravé osvětlení  

 

Majitelé budovy chtěli vzdát poctu jejímu modernímu architektonickému návrhu udržitelným osvětlením, jež by redukovalo environmentální stopu stavby. Společnost Buro Happold, která zpracovává návrhy osvětlení, spolupracovala s místním zástupcem výrobce, společností Architainment, na přeměně stavby pomocí řešení LED, jež budově zajistí dynamické osvětlení interiéru i exteriéru.

 

Ke zvýraznění celkového návrhu budovy s využitím bílého i barevného světla vybrala společnost Buro Happold technologie ColorGraze QLX Powercore, ColorBlast Powercore a speciální bílá svítidla ColorBlast. Čidla denního světla reagují na přirozené světlo a ovládají svítidla tak, že vydávají jen tolik světla, kolik je třeba, čímž se zvyšují úspory energie a udržitelnost projektu. Dynamická atriová střecha využívá technologii LED s proměnlivým zbarvením ke zvýraznění moderní architektury.

 • ColorGraze QLX Powercore
  ColorGraze QLX Powercore
  Toto svítidlo nabízí vynikající světelný tok při sníženém příkonu a přináší tak vyvážený poměr mezi výkonem a cenou. Nízkoprofilové tělo, připojení pomocí konektorů, univerzální ro...
  • Vynikající kvalita světla, konzistence a světelný tok díky technologiím Philips Color Kinetics Optibin a Chromasync
  • Snadná montáž a velké průběžné délky díky technologii Powercore
  • Možnost návrhu statických a dynamických světelných efektů řízených pomocí ovladačů Philips Color Kinetics
 • ColorBlast Powercore BCP472
  ColorBlast Powercore BCP472
  ColorBlast Powercore high-performance LED fixtures combine rich, saturated, wall-washing color and color-changing effects with simplified installation. ColorBlast Powercore offers ...
  • Superior output of vibrant colored light
  • Versatile positioning
  • Compatible with industry-leading controls

Související případy