Další značky od

Svítidla FreeStreet uvolňující prostor na

novém parkovišti

Světla FreeStreet
Parkoviště Wembley Red Car Park


Použití systému FreeStreet umožnilo, že je návrh čistý, neobsahuje zbytečné prvky, a proto byl pro tento projekt ideálním řešením.

Systém FreeStreet
naplnil

všechny naše naděje a potřeby a měl velmi pozitivní odezvu.“
Fasáda parkoviště ve Wembley
Parkoviště Wembley Red v noci

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Park Wembley představuje významnou destinaci s puncem nového životního stylu. Kolem stadionu Wembley jej vytvořil developer a majitel pozemku, společnost Quintain Estates. První fáze této regenerace je nyní hotova. Vznikla zde jedinečná kombinace atrakcí, jež zahrnují jediný londýnský návrhářský nákupní outlet, hotel Hilton a samozřejmě vlastní stadion Wembley. Nové parkoviště Red Car Park nahradilo vícepatrové parkoviště ze 70. let 20. století. Nachází se vedle nového londýnského návrhářského outletu.

Wembley Park během dne

To pravé osvětlení  

 

Nové vícepatrové parkoviště s 1 000 parkovacími místy ve Wembley Park představuje první projekt ve Spojeném království, kde byl využit inovační systém venkovního osvětlení společnosti Philips FreeStreet, který využívá zavěšená svítidla a nemá žádné sloupy.

V horním patře vícepatrového parkoviště jsou svítidla FreeStreet umístěna na ocelových sloupech integrovaných do stavby, zatímco pro povrchové parkoviště volila společnost Philips volně stojící sloupky umístěné na krajích daného prostoru.

Výhody

Kruhy výhod
  • FreeStreet
    FreeStreet
    Ve většině měst můžeme vidět ulice a zóny pro pěší, které se v průběhu doby zaplnily všemi druhy různorodých prvků – sloupy osvětlení, závěsnými svítidly, uličním mobiliářem atd. –...

Související případy