Svítidla FreeStreet uvolňující prostor na

novém parkovišti

Světla FreeStreet
Parkoviště Wembley Red Car Park


Použití systému FreeStreet umožnilo, že je návrh čistý, neobsahuje zbytečné prvky, a proto byl pro tento projekt ideálním řešením.

Systém FreeStreet
naplnil

všechny naše naděje a potřeby a měl velmi pozitivní odezvu.“

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Park Wembley představuje významnou destinaci s puncem nového životního stylu. Kolem stadionu Wembley jej vytvořil developer a majitel pozemku, společnost Quintain Estates. První fáze této regenerace je nyní hotova. Vznikla zde jedinečná kombinace atrakcí, jež zahrnují jediný londýnský návrhářský nákupní outlet, hotel Hilton a samozřejmě vlastní stadion Wembley. Nové parkoviště Red Car Park nahradilo vícepatrové parkoviště ze 70. let 20. století. Nachází se vedle nového londýnského návrhářského outletu.

    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

To pravé osvětlení  

 

Nové vícepatrové parkoviště s 1 000 parkovacími místy ve Wembley Park představuje první projekt ve Spojeném království, kde byl využit inovační systém venkovního osvětlení společnosti Philips FreeStreet, který využívá zavěšená svítidla a nemá žádné sloupy.

V horním patře vícepatrového parkoviště jsou svítidla FreeStreet umístěna na ocelových sloupech integrovaných do stavby, zatímco pro povrchové parkoviště volila společnost Philips volně stojící sloupky umístěné na krajích daného prostoru.

Výhody

  • FreeStreet
    Ve většině měst můžeme vidět ulice a zóny pro pěší, které se v průběhu doby zaplnily všemi druhy různorodých prvků – sloupy osvětlení, závěsnými svítidly, uličním mobiliářem atd. –...

Související případy

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website