You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Konec pro
temné ulice

Město Salobre, Salobre, Španělsko

 

Podívejte se, jak město Salobre zajistilo větší bezpečí na svých ulicích v noci pomocí osvětlení od společnosti Philips.

Lidé u mostu ve španělském Salobre

Výsledek je
výrazný:

spotřeba elektřiny poklesla o 72 %, náklady na nasmlouvanou elektřinu a údržbu klesly na hodnotu 4 900 eur za rok. Celkové náklady na servis klesly z 23 259 eur na 4 800 eur za rok. Kromě toho projekt zabrání vypuštění 29 tun CO2 za rok do atmosféry.“

 

-Energetická společnost Gas Natural Fenosa

Úzká ulička v Salobre nyní příjemně nasvícená osvětlením komunikací od společnosti Philips
město-salobre-osvětlení-pod-mostem

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Město Salobre potřebovalo modernizovat systémy osvětlení. Stávající svítidla spotřebovávala příliš mnoho energie a primitivní mechanismy ovládání způsobovaly, že veřejné osvětlení nebylo po půlnoci v některých oblastech funkční. Bylo třeba osvětlení přestavět.

Philips CitySoul LED, svítidlo pro osvětlení komunikací

To pravé osvětlení

 

V návaznosti na veřejnou soutěž zahájila energetická firma Gas Natural Fenose ve městě Salobre průkopnický program, jehož cílem má být snížení spotřeby energie. Společnosti zjistila, že 75 % stávajících světel v Salobre je neúčinných a použila pomocná elektromagnetické vybavení. Bylo rozhodnuto osvětlení komunikací vyměnit a společnosti Philips byla najata jako technologický partner.

 

Zastaralá svítidla byla záhy vyměněna za moderní účinné osvětlení. Jako pouliční osvětlení byly instalovány lampy CitySoul s 49W světelnými zdroji LED, stará bodová světla pak byla nahrazena více než 350 svítidly FaroleVilla a Mini Iridium. Nové světelné zdroje jsou mnohem energeticky účinnější a vytvářejí atmosféru, v níž se obyvatelé cítí jako doma a pohodlně. Kolem řeky byly instalovány LED projektory, které vytvářejí kouzelné světelné scenérie u mostu přes řeku Salobre.

 

V rámci projektu náleží významné místo též novému systému ovládání. Pro tento účel byla zvolena technologie Philips CityTouch. Intuitivní rozhraní systému ovládání osvětlení usnadňuje. Systém je též možné využívat k analýze a ověření úspor energie. Společnost Philips nabízí prodlouženou záruku pro celé řešení osvětlení na prvních deset let kontraktu a plán aktualizace, který je zárukou optimální výkonnosti.

 

Nový systém osvětlení města nyní nabízí příjemné světlo i uprostřed noci. Všichni obyvatelé mohou obdivovat krásné okolí města Salobre a nová světla navíc ve srovnání s předchozím systémem spotřebovávají o 72 % energie méně.

  • CitySoul LED
    CitySoul LED
    Klasický design svítidla CitySoul dobře zapadá do dnešního městského prostředí. Jednoduchý, plochý, elipsovitý tvar svítidla vytváří elegantní světelný bod a přitom zvyšuje přitažl...
  • eW Graze EC Powercore
    eW Graze EC Powercore
    Některé venkovní architektonické prvky vyžadují vyplnění prostoru jemně rozptýleným světlem. Svítidla Graze EC Powercore kombinují tento typ osvětlení s prověřeným a odolným design...

CityTouch

CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

Zobrazit systém

Obnovení
veřejné chlouby

Tým

Kanceláře  

Zákazník

Město Salobre, Španělsko

Obec

Související případy