Další značky od

Non-stop
spolehlivost

Čerpací stanice BP, Krakov, Polsko

 

Podívejte se, jak společnost BP Krakov šetří energii pomocí osvětlení čerpací stanice.

Chladicí boxy v prodejně na čerpací stanici BP v polském Krakově

Komplexní
řešení

pro osvětlení čerpacích stanice světelnými zdroji LED nejen pomáhá snižovat náklady na spotřebovanou energii v místě, které je otevřené 24 hodin denně, ale umožňuje též využívat světlo jako lákadlo pro zákazníky, aby si nakoupili na dobře osvětleném místě, a nabízí atraktivní prezentaci výrobků na prodej. Profesionální řešení osvětlení nabízí bezpečné a pohodlné podmínky pro motoristy, současně klade důraz na značku čerpací stanice a posiluje ji.“

 

-Witold Antosiewicz, obchodní manažer pro retail a pohostinství, Philips Lighting

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Obyvatelé Polska vždy vidí čerpací stanice BP rádi. BP není pouze místo pro doplnění paliva. Nabízí i příležitost k odpočinku, uvolnění se, stejně jako kavárnu či sortiment každodenních potřeb. Může světlo vytvořit příjemnou atmosféru pro návštěvy motoristů a současně ušetřit energii?

To pravé osvětlení

 

Společnost BP si od nového osvětlení čerpací stanice slibovala splnění několika cílů. Bylo důležité nejen vytvořit jasnou a osvěžující atmosféru při současném snížení nákladů na energii, ale bylo též třeba, aby byla světla velmi trvanlivá. Některé čerpací stanice jsou otevřené 24 hodin denně, a v takovém případě je nutné minimalizovat jakékoli zásahy údržby.

 

Výrobky s technologií LED byly ideální volbou. Začali jsme instalací svítidel PetrolLED, které dávají výrobkům jasný a atraktivní vzhled a zjasňují atmosféru v prodejně. Optické nastavení svítidel bylo upraveno, aby zajišťovalo maximální viditelnost vystavovaného zboží. Skutečnost, že svítidla LED nevyzařují teplo, navíc znamená, že BP nemusí utrácet další prostředky na klimatizaci či chlazení.

 

V dalších zónách stanice byla využita pro vystavené výrobky svítidla StyliD Mini LED a LuxSpace Mini. Jasné světlo ze zdrojů LED se vyznačuje vynikajícím barevným podáním, díky čemuž vypadá zboží velmi lákavě. Nové osvětlení čerpací stanice dává stanici svěží vzhled a pomáhá lákat motoristy, kterým současně nabízí výbornou atmosféru pro odpočinek a doplnění paliva i sil.

 

Svítidla LED LuxSpace a Petrol LED použití v rámci tohoto projektu představují řešení typu „nainstaluj a zapomeň“. Vzhledem k životnosti až 50 000 hodin zcela eliminují potřebu pravidelné výměny světelných zdrojů.

Tým

BP Europa SE

Zákazník

Webové stránky

Rozjasnění
vašich cest světlem

Související případy