Non-stop
spolehlivost

Čerpací stanice BP, Krakov, Polsko

 

Podívejte se, jak společnost BP Krakov šetří energii pomocí osvětlení čerpací stanice.

Chladicí boxy v prodejně na čerpací stanici BP v polském Krakově

Komplexní
řešení

pro osvětlení čerpacích stanice světelnými zdroji LED nejen pomáhá snižovat náklady na spotřebovanou energii v místě, které je otevřené 24 hodin denně, ale umožňuje též využívat světlo jako lákadlo pro zákazníky, aby si nakoupili na dobře osvětleném místě, a nabízí atraktivní prezentaci výrobků na prodej. Profesionální řešení osvětlení nabízí bezpečné a pohodlné podmínky pro motoristy, současně klade důraz na značku čerpací stanice a posiluje ji.“

 

-Witold Antosiewicz, obchodní manažer pro retail a pohostinství, Philips Lighting

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Obyvatelé Polska vždy vidí čerpací stanice BP rádi. BP není pouze místo pro doplnění paliva. Nabízí i příležitost k odpočinku, uvolnění se, stejně jako kavárnu či sortiment každodenních potřeb. Může světlo vytvořit příjemnou atmosféru pro návštěvy motoristů a současně ušetřit energii?

To pravé osvětlení

 

Společnost BP si od nového osvětlení čerpací stanice slibovala splnění několika cílů. Bylo důležité nejen vytvořit jasnou a osvěžující atmosféru při současném snížení nákladů na energii, ale bylo též třeba, aby byla světla velmi trvanlivá. Některé čerpací stanice jsou otevřené 24 hodin denně, a v takovém případě je nutné minimalizovat jakékoli zásahy údržby.

 

Výrobky s technologií LED byly ideální volbou. Začali jsme instalací svítidel PetrolLED, které dávají výrobkům jasný a atraktivní vzhled a zjasňují atmosféru v prodejně. Optické nastavení svítidel bylo upraveno, aby zajišťovalo maximální viditelnost vystavovaného zboží. Skutečnost, že svítidla LED nevyzařují teplo, navíc znamená, že BP nemusí utrácet další prostředky na klimatizaci či chlazení.

 

V dalších zónách stanice byla využita pro vystavené výrobky svítidla StyliD Mini LED a LuxSpace Mini. Jasné světlo ze zdrojů LED se vyznačuje vynikajícím barevným podáním, díky čemuž vypadá zboží velmi lákavě. Nové osvětlení čerpací stanice dává stanici svěží vzhled a pomáhá lákat motoristy, kterým současně nabízí výbornou atmosféru pro odpočinek a doplnění paliva i sil.

 

Svítidla LED LuxSpace a Petrol LED použití v rámci tohoto projektu představují řešení typu „nainstaluj a zapomeň“. Vzhledem k životnosti až 50 000 hodin zcela eliminují potřebu pravidelné výměny světelných zdrojů.

Tým

BP Europa SE

Zákazník

Webové stránky

Rozjasnění
vašich cest světlem

Související případy

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website