Další značky od

Zpřístupňujeme

luxus

CitizenM,
Amsterdam, Nizozemsko

   

Podívejte se, jak využívá hotel CitizenM světlo k tomu, aby jeho hosté měli z hotelu osobní zážitek za dostupnou cenu.
Pokoj pro hosty v hotelu Citizen M s osvětlením od společnosti Philips

Za pomoci
společnosti Philips

využíváme technologii tak, aby nám umožnila zajišťovat zákazníkům lepší dojmy a nám cenově úspornější provoz.“

 

- Michael Levie, CEO společnosti CitizenM Hotels

Pokoj v hotelu Citizen s osvětlením od společnosti Philips
Společnost Philips osvětluje pokoj v hotelu Citizen.

Co zákazník potřeboval vyřešit


Úsilí společnosti CitizenM o poskytování úsporného, ale kvalitního pohostinství je shrnuto v jejím sloganu: „Dostupný luxus pro lidi“. Mohlo by osvětlení od společnosti Philips pomoci značce zlepšit zážitky zákazníků a současně snížit náklady?

To pravé osvětlení

 

Zákazníci v hotelu CitizenM vědí, co od hotelu požadují – stylový design, vysokou hodnotu, pohodlné pokoje, zábavu zdarma a kvalitní lokalitu. Technologie dokáže tyto potřeby do značné míry naplnit a umožňuje společnosti poskytovat kompletně personalizované zážitky. Když si hosté rezervují hotel CitizenM, získají vlastní zákaznický profil, který je možné upravit, a to dokonce ještě předtím, než přijedou. Při registraci na recepci hotelové systémy aktivují profil daného hosta a změní prostředí na základě jeho preferencí.

 

Významnou roli při utváření hotelového prostředí hraje světlo. Už v okamžiku, kdy host vstoupí do hotelu, je uvítán atmosférou, která odpovídá jeho potřebám. Svítidla iColor Cove, bodová světla LED a LuxSpace jsou využita kolem hotelu k vytvoření přívětivé atmosféry s flexibilní jasností a měnitelným odstínem.

 

V pokojích mají hosté k dispozici luxusní systém osvětlení, který je plně pod kontrolou uživatele. Naše koncepce Ambient Experience umožňuje zákazníkovi měnit osvětlení od jasného osvěžujícího osvětlení po vřelé uklidňující, plně flexibilní je jasnost i barva. Tyto změny je možné provádět pomocí ručního zařízení MoodPad, které se rovněž používá pro nastavování zábavních systémů a vytápění. Díky jedinečné síti navržené společností Philips spolupracují spolu všechny tyto systémy bez problémů a poslouchají na pokyn uživatele.

 

Plně personalizovaný zážitek z hotelu představuje vítanou změnu oproti tradičnímu pocitu anonymity, který v hotelech zažíváme. CitizenM také šetří peníze na elektřinu a údržbu. Důvodem je nízká spotřeba energie a dlouhá životnost osvětlení Philips.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX je kompaktní lineární LED svítidlo, které vytváří sytou barvu a dynamické efekty ve výklencích, zvýrazňovaných zónách a jiných interiérových prostorech. Toto svítid...

Zpřístupňujeme
luxus

Související případy