You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Zpřístupňujeme

luxus

CitizenM,
Amsterdam, Nizozemsko

   

Podívejte se, jak využívá hotel CitizenM světlo k tomu, aby jeho hosté měli z hotelu osobní zážitek za dostupnou cenu.
Pokoj pro hosty v hotelu Citizen M s osvětlením od společnosti Philips

Za pomoci
společnosti Philips

využíváme technologii tak, aby nám umožnila zajišťovat zákazníkům lepší dojmy a nám cenově úspornější provoz.“

 

- Michael Levie, CEO společnosti CitizenM Hotels

Pokoj v hotelu Citizen s osvětlením od společnosti Philips
Společnost Philips osvětluje pokoj v hotelu Citizen.

Co zákazník potřeboval vyřešit


Úsilí společnosti CitizenM o poskytování úsporného, ale kvalitního pohostinství je shrnuto v jejím sloganu: „Dostupný luxus pro lidi“. Mohlo by osvětlení od společnosti Philips pomoci značce zlepšit zážitky zákazníků a současně snížit náklady?

To pravé osvětlení

 

Zákazníci v hotelu CitizenM vědí, co od hotelu požadují – stylový design, vysokou hodnotu, pohodlné pokoje, zábavu zdarma a kvalitní lokalitu. Technologie dokáže tyto potřeby do značné míry naplnit a umožňuje společnosti poskytovat kompletně personalizované zážitky. Když si hosté rezervují hotel CitizenM, získají vlastní zákaznický profil, který je možné upravit, a to dokonce ještě předtím, než přijedou. Při registraci na recepci hotelové systémy aktivují profil daného hosta a změní prostředí na základě jeho preferencí.

 

Významnou roli při utváření hotelového prostředí hraje světlo. Už v okamžiku, kdy host vstoupí do hotelu, je uvítán atmosférou, která odpovídá jeho potřebám. Svítidla iColor Cove, bodová světla LED a LuxSpace jsou využita kolem hotelu k vytvoření přívětivé atmosféry s flexibilní jasností a měnitelným odstínem.

 

V pokojích mají hosté k dispozici luxusní systém osvětlení, který je plně pod kontrolou uživatele. Naše koncepce Ambient Experience umožňuje zákazníkovi měnit osvětlení od jasného osvěžujícího osvětlení po vřelé uklidňující, plně flexibilní je jasnost i barva. Tyto změny je možné provádět pomocí ručního zařízení MoodPad, které se rovněž používá pro nastavování zábavních systémů a vytápění. Díky jedinečné síti navržené společností Philips spolupracují spolu všechny tyto systémy bez problémů a poslouchají na pokyn uživatele.

 

Plně personalizovaný zážitek z hotelu představuje vítanou změnu oproti tradičnímu pocitu anonymity, který v hotelech zažíváme. CitizenM také šetří peníze na elektřinu a údržbu. Důvodem je nízká spotřeba energie a dlouhá životnost osvětlení Philips.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX je kompaktní lineární LED svítidlo, které vytváří sytou barvu a dynamické efekty ve výklencích, zvýrazňovaných zónách a jiných interiérových prostorech. Toto svítid...

Zpřístupňujeme
luxus

Související případy