Další značky od

Aby se vám při pohledu

na zboží sbíhaly sliny

Eataly
Řím, Itálie

   

Podívejte se, jak osvětlení v prodejně těší návštěvníky v římském obchodu Eataly.
Fasáda prodejny Eataly v Římě s osvětlením od společnosti Philips

S výsledkem jsme
velmi spokojeni. 

Všichni naši zákazníci nám osvětlení chválí. Ještě radši býváme, když nám chválí potraviny, ale osvětlení je také dobré!"

 

- Oscar Farinetti, zakladatel Eataly

Osvětlení LED pro prodejny od společnosti Philips
Prodejna Eataly osvětlená maloobchodním osvětlením od společnosti Philips

Co zákazník potřeboval vyřešit


Na Eataly může být Řím hrdý. Tato čtyřpodlažní obří prodejna, která kombinuje trhy, restaurace a výukové prostory, ukazuje světu, proč je Itálie svým jídlem tak proslulá. V rámci příprav na otevření prodejny v červnu 2012 měla společnost Philips na navržení dokonalé koncepce osvětlení prodejny pouhých devět měsíců.
Pohled na prodejnu Eataly v Římě s osvětlením pro prodejny od společnosti Philips

To pravé osvětlení

 

Pro gastronomického giganta, jakým je Eataly, bylo potřeba něco speciálního. Ve spolupráci s italským návrhářským studiem Luceplan, které Philips vlastní, se náš tým rozhodl vytvořit v prodejně prostředí, které bude vzbuzovat chuť k jídlu. Pro všeobecné osvětlení a osvícení prodejních zón jsme nachystali bodová světla StyliD instalovaná na lištách. Tato svítidla dokážou osvětlit prostor jasným a svěžím světlem, případně mohou ve speciálních zónách, například v prodejně vín, vytvářet i jemnější atmosféru.

 

Pro osvětlení regálů jsme použili panely Maxos LED, které dokážou účinně směrovat světlo na zboží, čímž zlepšují jeho vzhled. Svítidla LED pro prodejny byla instalována na vnější fasádě, tam šlo o svítidla Philips eW Graze Powercore, a dále byla do dlažby zapuštěna svítidla DecoScene LED. Výlohy jsou osvětleny zevnitř s využitím svítidel Philips iColor Graze Powercore, která umožňují dosáhnout statického i dynamického nasvícení. Zvenčí má prodejna naprosto ohromující vzhled, který zákazníky vábí dovnitř.

 

Další novinka byla využita v konferenční místnosti. Luminous Textile, panely ze světelných zdrojů LED kryté tkaninou Kvadarat, vytvářejí krásné světelné efekty vycházející zevnitř stěn. Díky tomu vytváří prodejna Eataly jedinečnou atmosféru, na kterou hosté nikdy nezapomenou.

 

Od svého otevření představuje Eataly zářný příklad úspěchu, prodejnu využívá 25 000 návštěvníků za den. Na tomto vítězství má svůj podíl i osvětlení, které přitahuje a vede zákazníky a v prodejně vytváří nezapomenutelný dojem.

Luminous Textile

   

Luminous Textile

Stěny, které jasně září barvami a světlem

Zobrazit výrobek

Související případy