You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Lepší světlo,

lepší nakupování

Edeka Glückstadt,
Německo


Podívejte se, jak osvětlení pro supermarkety zajišťuje lepší zážitky z nakupování v prodejně EDEKA.
Sekce masných výrobků v prodejně Edeka Glückstadt osvětlená vylepšeným řešením od Philips Lighting. Osvětlení zvyšuje pocit čerstvosti a atraktivitu výrobků.

Všechny naše požadavky
byly beze zbytku

splněny. Nyní je naše prodejna mimořádně lákavá a vypadá velmi kvalitně. Kamkoli zajdete, získáte dojem, že výrobky jsou čerstvé a mimořádně kvalitní.“

 

- Jan Frauen, generální ředitel EDEKA Frauen

Sekce zeleniny v prodejně Edeka Glückstadt osvětlená řešením pro čerstvé potraviny od Philips Lighting.
Osvětlení od společnosti Philips ve skříňových mrazácích v prodejně Edeka Glückstadt zvyšuje atraktivitu zboží pomocí energeticky úsporných řešení.

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Skupina EDEKA posouvá maloobchodní prodej potravin v Německu vpřed. Tento řetězec supermarketů, který v zemi působí, má asi 11 700 prodejen a roční obrat 44,8 miliard. Když pobočka v Glückstadtu potřebovala modernizaci osvětlení, byla o pomoc požádána společnost Philips.

To pravé osvětlení  


Potraviny nejsou jediná věc, o kterou se skupina EDEKA Group zajímá. Společnost bere vážně i svoji odpovědnost vůči životnímu prostředí, a proto si přála zavést systém osvětlení, který by šetřil energii. Současně pro ni bylo podstatné, aby nabídla svým zákazníkům vynikající zážitky při nakupování vytvořením atraktivní a elegantní atmosféry.


Celá prodejna byla vybavena moderními světly LED, která zajišťují výbornou viditelnost a příjemnou atmosféru. K nízkým podhledům byla zvolena nelineární verze svítidel Maxos LED. Vynikající saturace barev a jasné osvětlení zajišťuje, že zákazníci mohou snadno číst nápisy na cedulích i obalech výrobků. Pro pult s masnými výrobky byl zvolen typ LuxSpace Accent Rose LED, jenž se vyznačuje teplým světelným spektrem a osvětluje maso bez toho, že by je zahříval či odbarvoval.


Nové osvětlení pro supermarkety prodejnu oživilo. Zvýrazňuje strukturu, bezpečí a pocit pohody. A vzhledem k energetické účinnosti moderních světel LED spotřebuje prodejna méně elektřiny a vyprodukuje méně emisí CO2, než jak by tomu bylo u konvenčních systémů osvětlení.


Moderní LED světla instalovaná v prodejně vydrží až 50 000 hodin, čímž šetří skupině EDEKA Group prostředky na opravy a výměny.

Přinášíme úsměv
  do uliček

Tým

EDEKA Frauen, Glückstadt, Německo

Zákazník

Jan Frauen, Peter Frauen, Dierk Frauen

Ředitelé

Irina Schmolinsky, Philips Lighting

Poradenství v oblasti osvětlení

Související případy