You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

CityTouch

tři ostrovy, jeden systém osvětlení

Osvětlení přístavů,

Tenerife, Španělsko

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch.

Přístav Tenerife v noci

Zjistili jsme, že
nejlepší řešení

pro správu našeho exteriérového osvětlení představuje CityTouch.“
Cesty pro pěší v areálu High Tech Campus osvětlené exteriérovým osvětlením Philips v zájmu větší bezpečnosti v noci
Cesty pro pěší v areálu High Tech Campus osvětlené exteriérovým osvětlením Philips v zájmu větší bezpečnosti v noci

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch. Původně se správa přístavu snažila vyřešit několik problémů: zaprvé bylo řízení osvětlení na třech ostrovech obtížné a časově náročné. Zadruhé hledala správa cestu ke zlepšení zařízení pro turisty i občany. A nakonec chtěla správa přístavu snížit spotřebu energie. Systém CityTouch pomohl této organizaci splnit všechny stanovené cíle.

Most v areálu High Tech Campus začíná svítit, když zapadne slunce.

To pravé osvětlení

 

Po náhradě světel za LED a zavedení softwaru CityTouch dosáhla správa přístavu 81% úspor energie. Nyní mohou řídit světla na třech ostrovech přímo od počítače, ať už se nacházejí kdekoli. Správa přístavu má také možnost flexibilně upravovat úroveň osvětlení každého přístavu zvlášť. A nakonec není již nutné posílat opravářské čety na kontroly. Světla automaticky rozesílají e-mailové zprávy, když potřebují opravit.

CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

 

Prohlédněte si systém

Související případy