Další značky od

CityTouch

tři ostrovy, jeden systém osvětlení

Osvětlení přístavů,

Tenerife, Španělsko

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch.

Přístav Tenerife v noci

Zjistili jsme, že
nejlepší řešení

pro správu našeho exteriérového osvětlení představuje CityTouch.“
Cesty pro pěší v areálu High Tech Campus osvětlené exteriérovým osvětlením Philips v zájmu větší bezpečnosti v noci
Cesty pro pěší v areálu High Tech Campus osvětlené exteriérovým osvětlením Philips v zájmu větší bezpečnosti v noci

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch. Původně se správa přístavu snažila vyřešit několik problémů: zaprvé bylo řízení osvětlení na třech ostrovech obtížné a časově náročné. Zadruhé hledala správa cestu ke zlepšení zařízení pro turisty i občany. A nakonec chtěla správa přístavu snížit spotřebu energie. Systém CityTouch pomohl této organizaci splnit všechny stanovené cíle.

Most v areálu High Tech Campus začíná svítit, když zapadne slunce.

To pravé osvětlení

 

Po náhradě světel za LED a zavedení softwaru CityTouch dosáhla správa přístavu 81% úspor energie. Nyní mohou řídit světla na třech ostrovech přímo od počítače, ať už se nacházejí kdekoli. Správa přístavu má také možnost flexibilně upravovat úroveň osvětlení každého přístavu zvlášť. A nakonec není již nutné posílat opravářské čety na kontroly. Světla automaticky rozesílají e-mailové zprávy, když potřebují opravit.

CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

 

Prohlédněte si systém

Související případy