CityTouch

tři ostrovy, jeden systém osvětlení

Osvětlení přístavů,

Tenerife, Španělsko

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch.

Zjistili jsme, že
nejlepší řešení

pro správu našeho exteriérového osvětlení představuje CityTouch.“

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Správa přístavu v Santa Cruz de Tenerife řídí osvětlení na třech ostrovech z jediného místa s využitím softwaru CityTouch. Původně se správa přístavu snažila vyřešit několik problémů: zaprvé bylo řízení osvětlení na třech ostrovech obtížné a časově náročné. Zadruhé hledala správa cestu ke zlepšení zařízení pro turisty i občany. A nakonec chtěla správa přístavu snížit spotřebu energie. Systém CityTouch pomohl této organizaci splnit všechny stanovené cíle.

    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

To pravé osvětlení

 

Po náhradě světel za LED a zavedení softwaru CityTouch dosáhla správa přístavu 81% úspor energie. Nyní mohou řídit světla na třech ostrovech přímo od počítače, ať už se nacházejí kdekoli. Správa přístavu má také možnost flexibilně upravovat úroveň osvětlení každého přístavu zvlášť. A nakonec není již nutné posílat opravářské čety na kontroly. Světla automaticky rozesílají e-mailové zprávy, když potřebují opravit.

CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

 

Prohlédněte si systém

Související případy

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website