Další značky od

Štětín

spojuje život se světlem

Propojené osvětlení

pro Štětín

 

Štětín je prvním městem v Polsku, které spravuje veřejné osvětlení pomocí propojeného systému osvětlení IntelligentCity.

Štětín spojuje život se světlem.

Celkově propojený systém osvětlení
nabízí masivní úspory nákladů

až 70 %. Jde o neuvěřitelný příspěvek k přístupu inteligentního města, který Štětín uplatňuje.“

 

- Piotr Krzystek, starosta Štětína

Štětín spojuje život se světlem.
Štětín spojuje život se světlem.

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

V zájmu posílení atraktivnosti a konkurenceschopnosti získaly městské orgány finance v rámci prioritního programu „Systém ekologických investic“ (GIS) – SOWA „Energeticky úsporné osvětlení komunikací“. Cílem programu je nahrazovat stávající osvětlení komunikací moderními systémy, které jsou šetrnější k životnímu prostředí a ekonomičtější.

Štětín spojuje život se světlem.

To pravé osvětlení  

 

Bylo instalováno celkem 4 985 svítidel Luma. Z nich je 1 888 řízeno pomocí softwaru pro dálkové ovládání CityTouch LightWave. Prostřednictvím komunikace a řízení jednotlivých světelných bodů v této síti se systém osvětlení, který byl dříve statický, změnil na inteligentní systém řízení z počítače obsluhy.

Výhody

Štětín spojuje život se světlem.
  • Luma
    Luma
    Luma je svítidlo uličního osvětlení s technologií REVOLED™ a jasnou identitou designu, které pro všechny ulice a silnice nabízí dokonale chlazené řešení ve stylu „namontujte a zapo...
city touch

CityTouch

CityTouch je softwarová platforma pro venkovní osvětlení. Umožňuje obsluze monitorovat a řídit systém veřejného venkovního osvětlení. Můžete ukládat, zobrazovat a analyzovat historická data o výkonu svítidla.

Prohlédněte si systém

Související případy