Další značky od

Světová premiéra

v Ekinox areně

Osvětlení

Krytá sportovní Ekinox arena


ArenaVision LED vytváří zvláštní zábavné světelné efekty, které by běžně vyžadovaly specializovaná svítidla pro jevištní osvětlení.
Youtube

Potřebovali jsme
vyřešit otázku osvětlení.

pro basketbalové zápasy a představení. Proto bylo třeba, aby světlomety ArenaVision LED osvětlovaly nejen oblast hřiště, ale také pódium a veřejnou zónu."

 

- Fabrice Pacquelet, ředitel basketbalového klubu JL Bourg

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

V roce 2011 se aglomerace Bourg-en-Bresse (ABB) rozhodla provést renovaci výstavního centra Ainterexpo. Centrum bylo postaveno v 70. letech 20. století a sestávalo ze tří hal. Na začátku tohoto roku byla doplněna čtvrtá hala o rozloze 9 940 m2. Díky hledišti s modulárním uspořádáním a použité technické platformě je možné v hlavní hale pořádat představení ve 360°. Tyto moderní systémy může doplňovat jedině výjimečný systém osvětlení – a právě tak se do hry dostala technologie ArenaVision LED.

To pravé osvětlení  


Světlomety musely osvětlovat nejen oblast hřiště, ale také pódium a veřejný prostor. Bylo také důležité, aby mohl basketbalový klub JL Bourg osvětlení pomocí světlometů úplně vypnout a poté znovu o několik sekund později zapnout, protože to vyžadovala podoba jejich představení před zápasem. S halogenidovými výbojkami to však nebylo proveditelné. ArenaVision LED se dokáže rozsvítit na plný výkon během pouhých několika sekund.

Výhody 

  • ArenaVision LED
    ArenaVision LED
    Světlometový sytém Philips ArenaVision LED gen2 je inovativní LED řešení osvětlení sportovišť podporující nejnovější standardy televizního vysílání. Umožňuje řízení. Navržen je pro...

Osvětlení kryté sportovní Ekinox areny

Tým

Architekt

Montážní firma

Fotograf

Související případy