Další značky od


Osvětlení, které

šlape v Emirates areně

Emirates Arena,
Spojené království


Podívejte se, jak průkopnické osvětlení pomocí světlometů zajišťuje fantastické sportovní zážitky v Emirates areně.
Philips Lighting osvětluje Emirates arenu ve Spojeném království pomocí světlometů

U špičkových
projektů,

jakým byla i Emirates arena, musíte mít důvěru, že dodavatelé budou schopni dodat nezbytné odborné služby a zkušenosti. O úspěch tohoto projektu se výrazně zasloužila profesionalita týmu společnosti Philips a kvalita jejích výrobků.“

 

- Tom Pheely, Arup

Cyklisté v Emirates areně ve Spojeném království pod sportovním osvětlením od společnosti Philips

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Emirates arena v Glasgow se má stát novou domovskou základnou sportu ve Skotsku. Arena hostila několik sportovních akcí v rámci Her Commonwealthu 2014, a proto potřebovala systém osvětlení, který nabídne správnou úroveň světla pro tenis, cyklistiku, judo, box a další sporty.

To pravé osvětlení  


Pro moderní sportoviště, jakým je například Emirates arena, je řádné osvětlení naprosto klíčové. U hlavní areny, která pojme 7 000 diváků a v níž se koná široké spektrum sportovních akcí, je dále postaven velodrom, který disponuje místem pro 4 000 diváků. Velodrom se má stát domácí základnou skotské cyklistiky a potřebuje rovnoměrnou úroveň osvětlení v celém interiéru.


Společnost Philips byla připravena dráhu osvětlit. V celé areně jsme instalovali 188 světlometů ArenaVision, které je možné jednotlivě zapínat a vypínat a dosahovat tak různých úrovní osvětlení. Úroveň osvětlení je možné měnit podle charakteru akce, případně podle toho, zda má být z akce vysílán televizní přenos. Pomocí ovládacího systému Dynalite mohou pracovníci vybírat ze 40 předvolených nastavení osvětlení pro různé sporty.


V oblasti velodromu bylo instalováno dalších 272 světlometů ArenaVision, které jsou zárukou naprosto dokonalého vidění jak pro sportovce, tak pro diváky. Kromě toho, že osvětlení zajišťuje pohodlné a jasné vidění, je možné je upravovat pomocí samostatných ovladačů ToBe Touched, které obsluze umožňují měnit jasnost, barvu, teplotu chromatičnosti a saturaci. S novým osvětlením je Emirates arena připravena na spektakulární start.


Philips bude i nadále v areně působit na základě balíčku služeb údržby, aby osvětlení poskytovalo optimální výkony i v budoucnosti.

  • ArenaVision MVF403
    ArenaVision MVF403
    Svítidlo ArenaVision MVF403 je světlomet nejvyšší kategorie pro osvětlování sportovišť, který nabízí velmi vysoký světelný výkon, optickou účinnost, snadnou instalaci, spolehlivost...
  • Smart Interfaces
    Smart Interfaces
    Řada ToBeTouched obsahuje uživatelská rozhraní, která podporují uživatelskou komunikaci se systémem/svítidlyRozhraní ToBeTouched existuje pro téměř všechny typy svítidel/ovladačů J...

Výborná viditelnost, 
potěšující zážitky

Tým

Emirates arena

Zákazník

Související případy