Osvětlení, které

šlape v Emirates areně

Emirates Arena,
Spojené království


Podívejte se, jak průkopnické osvětlení pomocí světlometů zajišťuje fantastické sportovní zážitky v Emirates areně.
Philips Lighting osvětluje Emirates arenu ve Spojeném království pomocí světlometů

U špičkových
projektů,

jakým byla i Emirates arena, musíte mít důvěru, že dodavatelé budou schopni dodat nezbytné odborné služby a zkušenosti. O úspěch tohoto projektu se výrazně zasloužila profesionalita týmu společnosti Philips a kvalita jejích výrobků.“

 

- Tom Pheely, Arup

Cyklisté v Emirates areně ve Spojeném království pod sportovním osvětlením od společnosti Philips

Co zákazník potřeboval vyřešit

 

Emirates arena v Glasgow se má stát novou domovskou základnou sportu ve Skotsku. Arena hostila několik sportovních akcí v rámci Her Commonwealthu 2014, a proto potřebovala systém osvětlení, který nabídne správnou úroveň světla pro tenis, cyklistiku, judo, box a další sporty.

To pravé osvětlení  


Pro moderní sportoviště, jakým je například Emirates arena, je řádné osvětlení naprosto klíčové. U hlavní areny, která pojme 7 000 diváků a v níž se koná široké spektrum sportovních akcí, je dále postaven velodrom, který disponuje místem pro 4 000 diváků. Velodrom se má stát domácí základnou skotské cyklistiky a potřebuje rovnoměrnou úroveň osvětlení v celém interiéru.


Společnost Philips byla připravena dráhu osvětlit. V celé areně jsme instalovali 188 světlometů ArenaVision, které je možné jednotlivě zapínat a vypínat a dosahovat tak různých úrovní osvětlení. Úroveň osvětlení je možné měnit podle charakteru akce, případně podle toho, zda má být z akce vysílán televizní přenos. Pomocí ovládacího systému Dynalite mohou pracovníci vybírat ze 40 předvolených nastavení osvětlení pro různé sporty.


V oblasti velodromu bylo instalováno dalších 272 světlometů ArenaVision, které jsou zárukou naprosto dokonalého vidění jak pro sportovce, tak pro diváky. Kromě toho, že osvětlení zajišťuje pohodlné a jasné vidění, je možné je upravovat pomocí samostatných ovladačů ToBe Touched, které obsluze umožňují měnit jasnost, barvu, teplotu chromatičnosti a saturaci. S novým osvětlením je Emirates arena připravena na spektakulární start.


Philips bude i nadále v areně působit na základě balíčku služeb údržby, aby osvětlení poskytovalo optimální výkony i v budoucnosti.

  • ArenaVision MVF403
    ArenaVision MVF403
    Svítidlo ArenaVision MVF403 je světlomet nejvyšší kategorie pro osvětlování sportovišť, který nabízí velmi vysoký světelný výkon, optickou účinnost, snadnou instalaci, spolehlivost...
  • Smart Interfaces
    Smart Interfaces
    Řada ToBeTouched obsahuje uživatelská rozhraní, která podporují uživatelskou komunikaci se systémem/svítidlyRozhraní ToBeTouched existuje pro téměř všechny typy svítidel/ovladačů J...

Výborná viditelnost, 
potěšující zážitky

Tým

Emirates arena

Zákazník

Související případy

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website