Další značky od

Rekonstrukce

osvětlení

Golfový klub, Mladá Boleslav, CZ

 

Společnost Philips se podílela na rekonstrukci interiérů areálu golfového hřiště u Mladé Boleslavi. Základním požadavkem investora bylo zvýšit nedostatečnou osvětlenost některých částí prostoru již existujícím, převážně halogenovým osvětlením a vytvoření pohodové atmosféry v celém objektu.

Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

Lze nahradit 4x50W halogen pomocí  

1x20W LED? Přesvěčit se o tom můžete v Mladé Boleslavi…"

 

- Filip Müller, návrh osvětlení

Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

Výzva pro zákazníka

 

Rekonstrukce osvětlení

Golfový klub v Mladé Boleslavi prošel náročnou výměnou osvětlení

To správné LED osvětlení

 

Na cestě za nalezením optimálního řešení náhrady staré osvětlovací soustavy pomocí moderních technologií bylo prověřeno kompletní portfolio produktů Philips - od jednoduchých LED pásků, přes designová svítidla DaySign až po robustní venkovní svítidla Urban Scene, která jsou zavěšena nohama vzhůru. Osvětlovací soustava je navíc jako první v České republice řízena pomocí systému Dynalight.


Osvětlovací soustava jako celek využívá většinou bodová nebo skrytá svítidla osazená LED se světlem teplé barvy a s velmi dobrým podáním barev. Celý prostor je virtuálně rozdělen do čtrnácti zón charakterizovaných účelem využití a odpovídajícím způsobem osvětlení.

 

Těmto zónám též odpovídá řízení osvětlení, ovládané z dotykové obrazovky na recepci. Interiér objektu je charakterizován použitím spíše tmavých materiálů povznešených historickými prvky, jako jsou dřevěné sloupy a trámy či barokní pískovcové sochy. Zadání splňuje využití především akcentního osvětlení vztaženého ke konkrétním předmětům.

 • UrbanScene
  UrbanScene
  UrbanScene nabízí řadu kompletních řešení osvětlení (svítidla, sloupy a výložníky) pro osvětlení komunikací a nasvěcování. Moderní, sjednocený design celé řady a energetická úsporn...
  • Complete system solution including luminaires, masts and brackets for general illumination and street lighting
  • Energy savings thanks to high-efficiency lamps and electronic gear
  • Night-preserving with little or no light spill through well controlled light distribution
Daysign

DaySign

Interiérové svítidlo

www.archello.com

Logo

Philips Dynalite

Plně integrované řízení osvětlení

www.philips.com

Ostatní projekty