Další značky od

Proměňování  

obchodů v příběhy

AmbiScene

flexibilní osvětlení pro prodejní prostředí

AmbiScene otevírá prodejcům nové dveře. Flexibilní možnosti osvětlení vám dávají nepočitatelně nových způsobů, jak přilákat zákazníky do vašeho obchodu a inspirovat je, aby se vraceli.

 

Světelné efekty na míru budou odrážet vaši značku a pomohou návštěvníkům zorientovat se ve vašem obchodu. 

 

Jediným stiskem tlačítka se může osvětlení obchodu AmbiScene změnit, aby se hodilo k novým kolekcím a motivům.

Vytváření atraktivního prodejního prostředí s osvětlením AmbiScene společnosti Philips.

Vylepšete požitek z nakupování

 

Osvětlení Ambiscene může vylepšit každý krok na zákazníkově cestě. Zaujměte je fascinujícími fasádami. Přivítejte je lákavým prostředím. Efektem zvýraznění je naveďte ke zboží. V kabince jim pomozte vypadat dobře a od pokladny ať odcházejí s příjemnými vzpomínkami.

Výloha v Markenstore v Německu osvícená pomocí AmbiScene společnosti Philips

Případové studie

Použití Ambiscene

K vytvoření řešení AmbiScene je potřeba týmová práce. Do tohoto procesu se zapojí odborníci na marketing, architekti, návrháři osvětlení, technici, zaměstnanci obchodu a odborníci společnosti Philips. Vše začne návrhem, ve kterém se odrazí vaše firemní strategie. Poté poradce na osvětlení tento nápad promění v tvůrčí návrh.


Poté je váš návrh AmbiScene oživen použitím špičkových světelných zdrojů, svítidel a ovládacích prvků. Díky osvětlovací technice společnosti Philips může být téměř každý nápad, který si lze představit, převeden do reality. A díky našim intuitivním rozhraním můžete snadno přeměnit a přizpůsobit atmosféru obchodu pro různé události.

Osvětlení AmbiScene společnosti Philips vytváří jedinečnou zákaznickou zkušenost v obchodě s obuví Shoebaloo v Amsterdamu v Holandsku.

Inspirováno AmbiScene

 

AmbiScene není osvětlovací produkt. Jde o řadu flexibilních dynamických osvětlovacích systémů, které tvůrčími a vzrušujícími způsoby napomáhají vaší prodejní strategii. Osvětlení AmbiScene může být propojeno s dalšími technologiemi, a proto je lze použít k vytvoření interaktivních instalací, které zákazníci milují.

Obchod s módou osvícený osvětlením AmbiScene společnosti Philips

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.