Další značky od

Udržuje vás

v pohybu

Svítidla pro tunelové osvětlení

Každá zóna v tunelu má své vlastní požadavky co se týče návrhu osvětlení a výkonu. Například vchody do tunelů vyžadují vysoké hodnoty světla s malou nebo žádnou roztečí svítidel.

 

Na rozdíl od toho osvětlení vnitřku tunelu by mělo mít nízké hodnoty s nebo bez roztečí svítidel. Díky našemu rozsáhlému portfoliu LED svítidel můžete vytvořit jakýkoliv koncept osvětlení, abychom vytvořili přesně tu správnou rovnováhu mezi viditelností, bezpečností a ekonomičností.

Ikona pro tunelová svítidla

Speciální design s diodami LED  

 

Naše výrobky poskytují nejlepší výkon v každém způsobu užití v tunelu díky našemu nekompromisnímu zaměření se na vývoj LED svítidel. Vytvořili jsme výrobky pro každý koncept a nastavení osvětlení a díky širokému sortimentu kvalitních optik, abychom zajistili, že je náš projekt co nejefektivněji osvícen.

 

Výhody

 • Vysoký výkon
 • Výjimečná efektivita
Odraz tunelového světla v autě

– nízké náklady na údržbu

 

Tunely mají kvůli své povaze velmi omezené možnosti uzavření, aniž by byly způsobeny velké problémy. Naše snadné koncepty instalace a údržby maximalizují servisní možnosti našeho osvětlovacího schématu a minimalizují čas nutný pro údržbu. Zároveň jsou navržené pro ve své třídě nejdelší životnost.

 

Výhody

 • Snadná instalace
 • Nízké náklady na údržbu
 • Nejvyšší možné provádění servisu
 • Dlouhá životnost
Pracovníci opravující osvětlení v tunelu

Posviťte si na cestu

 

Naše svítidla osvětlují váš tunel pro nejvyšší standard pohodlí a bezpečí. Náš sortiment zahrnuje komplexní řadu optiky, které umožňují různé způsoby montáže, od montáže na střed nebo na římsu. Digitální ovládání a sledování podporuje prvky pro regulaci LED svítidel.

 

Výhody

 • Výjimečný komfort
 • Nepřekonatelná bezpečnost

 

Svítidla pro vysoké prostory v Meirském tunelu

Systémový přístup

 

Při navrhování všech našich LED svítidel nezapomínáme na celý systém. Takže všechna svítidla mají podobnou životnost, kdekoliv jsou použita. Tímto se minimalizují nepříjemnosti spojené s výměnou a zefektivňuje údržba, což všem zjednodušuje život.

 

Výhody

 • Konzistentní životnost
 • Snadnější údržba

 

Vchod do Lundby tunelu

Související případy

Portfolio svítidel pro tunelové osvětlení 

 • FlowLine
  FlowLine
  Tunely často vyžadují osvětlení běžnými lineárními interiérovými světly. FlowLine nabízí řešení LED místo tradičního zářivkového osvětlení. FlowLine překonává zářivkové osvětlení p...
 • FlowStar Large
  FlowStar Large
  Provozovatelé tunelů hledají LED řešení pro osvětlení interiéru i vjezdu, které nabízí výhody z hlediska nákladů, bezpečnosti a dostupnosti po celou dobu životnosti výrobku. Nerezo...
 • Flow LED
  Flow LED
  Řada Flow LED je speciálně navržená pro osvětlování podjezdů s pomalým provozem. Kombinuje eleganci a styl s LED osvětlením o velmi vysokém výkonu. Je vybavena nejnovějšími svítidl...
 • TunLite LED
  TunLite LED
  Provozovatelé tunelů potřebují pro motoristy, cyklisty a chodce osvětlení, které také minimalizuje náklady na energii a náročnou údržbu.TunLite LED je svítidlo založené na světelný...

T-line

Pohodlný koncept lineárního osvětlení LED, alternativy pro vnitřní zářivkové osvětlení

 

Jak vám mohou naše
služby pomoci?

Philips vám nabízí kompletní portfolio služeb, které vám pomohou vyřešit několik úkolů a přispějí k minimalizaci rizik spojených s investicí. Naše služby jsou k dispozici samostatně, případně je možné je kombinovat a vytvářet na míru šité balíčky, jež vám zaručí koordinované řešení na klíč.

Kontaktujte nás

 

Máte-li jakékoli obchodní otázky týkající se našich profesionálních osvětlovacích systémů, použijte tento formulář.

 

Pro složité dotazy využijte náš detailní formulář.